«Осіння школа юного ветеринара» – погляд у майбутнє

3 листопада 2019 року
     Нині семикласники, а через декілька років – це абітурієнти. Профорієнтаційна робота має проводитись з різними віковими категоріями учнів, а вибір майбутньої  професії може відбутися саме у віці 13-14 років. На базі кафедри терапії і клінічної діагностики НУБіП України проведено другий день «Осінньої школи юного ветеринара – 2019», який організовано для учнів сьомих класів шкіл м. Києва під керівництвом доцента кафедри терапії  і клінічної  діагностики, доктора ветеринарних  наук Грушанської Наталії Геннадіївни.

     Під час проведення другого дня занять школярі відвідали ННВ Клінічний центр «Ветмедсервіс» та навчальну лабораторію кафедри паразитології  та тропічної ветеринарії. 

 
 

     В рамках навчальної програми слухачі ознайомились з методами клінічного дослідження тварин, методиками введення лікарських засобів і засвоїли техніку фіксації тварин для проведення їх огляду. 

 
 
 

     По завершенню навчальної  програми декан факультету ветеринарної  медицини Микола Іванович Цвіліховський вручив слухачам сертифікати.

  

     Кафедра терапії і клінічної діагностики щиро дякує за успішно проведений другий день заходу доценту кафедри паразитології та тропічної ветеринарії Семенко Олені Валентинівні, завідувачу кафедри хірургії і патофізіології імені академіка І. О. Поваженка Малюку Миколі Олексійовичу та директору ННВ Клінічний центр «Ветмедсервіс» Соломону В’ячеславу Віталійовичу.


В.М. Костенко,
завідувач кафедри терапії і клінічної діагностики

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook