Про участь Національного університету біоресурсів і природокористування України в XXIV Міжнародній агропромисловій виставці «Агро - 2012»

7 вересня 2012 року

5 вересня 2012 року на базі національного комплексу «Експоцентр України» (м. Київ, пр-т. Академіка Глушкова, 1) відбулося урочисте відкриття XXIV Міжнародної агропромислової виставки «Агро - 2012» за участю Президента України В.Ф. Януковича. Участь у заході взяли також Міністр аграрної політики та продовольства України М.В. Присяжнюк, голова Київської обласної адміністрації А.Й. Присяжнюк та інші представники влади, громадські діячі.

Експозицію університету Президенту України В.Ф. Януковичу представив ректор, академік Д.О. Мельничук. На виставці представлені передові досягнення Національного університету біоресурсів і природокористування України в освіті, науці та виробництві. Серед них: розробки в галузі інформаційних і телекомунікаційних технологій для агропромислового сектора, інформаційно-аналітична система підтримки прийняття рішень у галузі рослинництва "AgroMINE", презентація системи дистанційного зондування Землі для прогнозування урожайності сільськогосподарських культур, інформаційно-аналітичної системи моніторингу ринкової інфраструктури АПК України, нові стійкі і високопродуктивні сорти сільськогосподарських рослин, створені вченими університету, колекція різних сортів меду, сушеної сільськогосподарської продукції, різноманітні види вовни, зразки сучасної техніки, а також представлені три види роду осетрових, наукові розробки та інноваційні проекти НУБіП України, зокрема, про еталонне підприємство з вирощування та переробки ефіроолійної сировини та проект Агроінноваційного центру «Євросело-ХХІ  століття».

 

 

 

 


Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook