Профорієнтаційна робота кафедри

10 жовтня 2019 року
м. Старокостянтинів Хмельницької обл.

Інтерактивний  профорієнтаційний захід «Подорож у світ професій»

 

З метою створення умов для професійного самовизначення, формування психологічної готовності школярів до свідомого вибору професій, інформування учнівської молоді про актуальні професії та шляхи їх набуття Старокостянтинівська міськрайонна філія Хмельницького обласного центру зайнятості щорічно організовує проведення інтерактивного профорієнтаційного заходу «Подорож у світ професій» (ярмарок професій) спільно з управлінням освіти, за участю професійних і вищих навчальних закладів.

Цього року факультет захисту рослин, біотехнології та екології Національного університету біоресурсів і природокористування України представляла заступник декана факультету та доцент кафедри Оксана Сикало

У ході заходу я мала можливість безпосередньо провести бесіди і поспілкуватися з учнями 9-11-их класів дев’яти шкіл м. Старокостянтинова, батьками, вчителями та усіма зацікавленими в цьому заході. Загалом до заходу долучилися близько 450 випускників шкіл. У ході ярмарку відбулася розмова з директором міського центру зайнятості м. Старкостянтинів міської райдержадміністрації Лесею Фесун.