НУБіП – Шведський університет аграрних наук: спільні наукові проекти і магістерська програма
У рамках програми FOSCAPE, профінансованої Шведським інститутом, делегація університету на чолі з проректором з науково-педагогічної роботи, міжнародної діяльності та розвитку Вадимом Ткачуком у складі декана факультету тваринництва та водних біоресурсів Вадима Кондратюка, професора кафедри генетики, розведення та біотехнології тварин Андрія Геті та доцента кафедри гідробіології та іхтіології Наталії Рудик-Леуської взяла участь в практичному семінарі щодо розробки та участі в міжнародних проектах Європейського Союзу HORIZON-2020, що відбувся на базі Шведського університету аграрних наук. У семінарі такою брали участь представники Азербайджанського аграрного університету, Білоруської сільськогосподарської академії, Грузинського університету, Могильовського університету харчових технологій, Полтавської державної аграрної академії тощо.
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u107/img-2c50122380363878a0e18524a71c2632-v.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u107/img-06b9b90d3bf0c2451e9c2ed49d16e53b-v.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u107/img-91decbcbe6596f6a282abd4bd8cbb15f-v.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u107/img-44a58f7307d0b6c5a9057d05014aeb17-v.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u107/img-650ae2c6fe4191b103333fd301e14514-v.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u107/img-900a1c1932da373030b9fd23f1628e6e-v.jpg)