День Перемоги

8 травня 2012, 8:00
Кримський агропромисловий коледж

 

Добрі справи на честь Перемоги

 

  День Перемоги – це свято, що згуртовує представників усіх поколінь у щирих бажаннях віддати данину почесті та поваги воїнам-фронтовикам, учасникам війни -  усім тим, хто був причетний до тих кривавих подій, захищаючи свою Батьківщину.

До 67-ї  річниці Великої Вітчизняної війни Кримський агропромисловий коледж почав готуватися заздалегідь. Протягом квітня – травня викладачами, студентами та працівниками коледжу біло очищено від сміття близько 2-х кілометрів сільської вулиці, ліквідовані стихійні звалища, наведено порядок у  парковій зоні коледжу. За традицією, разом з мешканцями с. Маленьке, коледжем була проведена робота біля пам’ятника односельцям і випускникам, які загинули в роки Великої Вітчизняної війни. <?xml:namespace prefix = o />

Члени студентського самоврядування відвідали учасників, ветеранів та дітей війни, які проживають  в с.Маленьке та с.Софіївка Сімферопольського р-ну.

Викладачами соціально-гуманітарних дисциплін 7 травня був проведений усний журнал «Сторінки пам’яті».

 8 травня організовано пройшов мітинг-реквієм біля пам’ятника загиблим у роки війни односельцям і випускникам коледжу, у якому взяли участь студенти, викладачі, мешканці села.

Надзвичайно схвильовано пройшла зустріч з учасником війни, викладачем коледжу Тарвердієвою Н.А., яка поділилась спогадами про війну. Зараз Ніна Аракелівна на заслуженому відпочинку, але з коледжем підтримує тісні зв’язки. Студенти коледжу щиро вітали всіх учасників мітингу, а особливо ветеранів, учасників та дітей війни – і тих, хто нині працює, і тих, хто на заслуженому відпочинку.

9 Травня відбулося урочисте покладання квітів. Пам'ять про загиблих воїнів ушановано  хвилиною мовчання. На завершення мітингу відбулася  панахида в пам'ять загиблим під час війни.

Протягом тижня у  навчальних групах, гуртожитках пройшли тематичні вечори, присвячені 67-річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Прес-центр та редколегія студентського самоврядування підготували газети, стіннівки, листівки, бюлетені.

Це лише невеликий перелік тих добрих і необхідних справ на честь славетної Перемоги, що будуть продовжуватися і надалі.


Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook