Триває прийом документів на денну форму навчання у магістратуру

5 липня 2019 року
     Вже четвертий день приймальна комісія НУБіП приймає документи на денну форму навчання у магістратуру.

     Досить активно подають заяви бакалаври з інших закладів вищої освіти – за три дні 40 осіб, говорить відповідальний секретар приймальної комісії Лідія Гончарук. Відкритий також прийом документів для іноземних громадян. І тут спостерігаємо позитивну тенденцію, коли закінчивши бакалаврат НУБіП вони не повертаються додому чи їдуть продовжити навчання у якомусь іноземному виші, а залишаються в магістратурі нашого університету.

     Залишається в НУБіП і випускник баклаврату факультету землевпорядкування Андрій Ярошинський. Хлопець зарекомендував себе як активну особистість, беручи участь у роботі студентської профспілки і хоче продовжити навчання у магістратурі за спеціальністю «Геодезія та землеустрій». Дуже подобається обраний фах і хочеться стати справжнім професіоналом, говорить він. А наш рідний факультет дуже зміцнив свої позиції, в т. ч. і за рахунок створення гарної матеріально-технічної бази, і входить до трійки лідерів серед споріднених факультетів вишів України.

  

  

     Його думку поділяють і колеги по навчанню Олександра Голошва і Євгеній Приліпко, які прийшли подавати документи одночасно з Андрієм.
     Не зрадили рідному економічному факультету і Іванна Турик та Діана Кульчицька, які хочуть продовжити навчання у магістратурі за раніше обраною спеціальністю «Облік і аудит». За чотири роки бакалаврату переконалася у належному рівні викладання і професійності викладачів, особливо яскраво це зрозуміла під час проходження практики у сільськогосподарському підприємстві, коментує причини свого рішення Іванна. А стосовно фаху, то, думаю, загальновідомо, яким затребуваним сьогодні є кваліфікований бухгалтер

     А от Марія Литовченко отримала диплом бакалавра у Київському університеті імені Бориса Грінченка, у магістратуру ж за спеціальністю «Філологія» прийшла до НУБіП. Про причини такої зміни говорить: чула багато гарних відгуків, в т.ч. і від моїх колег по навчанню, які раніше закінчили наш університет, а наразі – студенти НУБіП. І, знаєте, їхні слова підтвердилися вже у приймальній комісії. Я раніше першою іноземною вивчала англійську, а завідувач кафедри іноземної філології і перекладу Світлана Амеліна, яку зустріла тут, порадила подати документи відразу на дві спеціальності (одна – заочно) і обрати пріоритетом вже німецьку, яка в мене друга. Так я зможу володіти двома мовами на однаково високому рівні. А секретар приймальної комісії Інна Конончук розповіла ще й про можливості міжнародного стажування, наприклад в Чехії чи Німеччині. Тож бачу, що з вибором вишу не помилилась.

 

Ірина Білоус
 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook