Своєчасно і в повному обсязі виплачено рекордну суму заробітної плати та відпускних!

26 червня 2019 року

     На червень традиційно припадає найбільше навантаження на фонд оплати праці університету. Адже саме в цьому місяці до заробітної плати додаються відпускні та матеріальна допомога на оздоровлення. В результаті, в червні фонд оплати праці є вдвічі більшим, ніж в попередні місяці. В цьому році в зв’язку зі зростанням посадових окладів працівникам бюджетної сфери потреба університету в коштах на виплату заробітної плати за червень з відпускними та матеріальною допомогою на оздоровлення за всіма бюджетними програмами становить рекордні 88,1 млн. грн., в т.ч. 73,1 – за загальним фондом і 15,0 – за спеціальним фондом.

     Можливість виплати такої значної суми викликало суттєве занепокоєння ректорату. Це питання було пріоритетним на щотижневих засіданнях ректорату і трималось під особистим контролем ректора. Станіслав Ніколаєнко неодноразово підкреслював: «Оплату праці здійснювати в першочерговому порядку. Всі інші платежі здійснювати після виконання зобов’язань щодо оплати праці».

     Завдяки спільній злагодженій роботі всього колективу необхідну суму коштів вдалося акумулювати: ректорату вдалося добитися від Міністерства додаткового фінансування, деканатами проведена велика робота щодо збільшення надходжень за навчання і гуртожитки, напружено працювали госпрозрахункові підрозділи.

     Таким чином, всі передбачені законодавством платежі з оплати праці виплачені своєчасно і в повному обсязі!

Олег Бронін,
начальник планово-фінансового відділу

 

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015