Заняття студентів факультету конструювання та дизайну у роботодавців ‒ на базі ТОВ «МАНН+ХУММЕЛЬ ФІЛЬТРЕЙШН ТЕКНОЛОДЖІ УКРАЇНА»

2 червня 2019 року
     Вже традиційно, лекційні та лабораторно-практичні заняття студентів на факультеті конструювання та дизайну поєднуються із заняттями у виробничих підрозділах наших роботодавців.

     Так, 23 травня 2019 р. відбулося виїзне практичне навчання студентів факультету конструювання та дизайну на базі ТОВ «МАНН+ХУММЕЛЬ ФІЛЬТРЕЙШН ТЕКНОЛОДЖІ УКРАЇНА» в рамках якого пройшов семінар на тему «Сучасні фільтри та фільтрувальні елементи для техніки АПК України: технології виробництва, особливості зберігання, забезпечення надійності».

     Традиційно, презентував компанію ТОВ «МАНН+ХУММЕЛЬ ФІЛЬТРЕЙШН ТЕКНОЛОДЖІ УКРАЇНА» її директор Олег Будяй. У своїй доповіді директор Олег Будяй представив історію створення, традиції та виробничу діяльність компанію ТОВ «МАНН+ХУММЕЛЬ ФІЛЬТРЕЙШН ТЕКНОЛОДЖІ УКРАЇНА». Він акцентував увагу на тому, що підприємство вже тривалий час співпрацює з провідними виробниками не лише сільськогосподарської техніки, але й такими компаніями, як Ford, Tesla, JohnDeer, Mercedes, JCB, MF. Цей факт підтверджує не лише високу якість фільтрів, але й довіру до ТОВ «МАНН+ХУММЕЛЬ ФІЛЬТРЕЙШН ТЕКНОЛОДЖІ УКРАЇНА».

     Керівник проекту HD Олег Продеус презентував основні технології виробництва, особливості зберігання та забезпечення надійності фільтрувальних елементів для техніки агропромислового виробництва. Керівник проекту звернув увагу учасників семінару на особливостях конструкції сучасних фільтрів: повітряних, паливних, гідравлічних, для очищення олив ДВЗ. Це було особливо актуальним для студентів, які вже отримали теоретичні знання в аудиторіях університету, з використанням окремих макетів та розрізів представлених ТОВ «МАНН+ХУММЕЛЬ ФІЛЬТРЕЙШН ТЕКНОЛОДЖІ УКРАЇНА» на кафедрі надійності техніки факультету конструювання та дизайну.

     Учасники семінару детально ознайомились з обладнанням та технологіями, які використовуються на лініях з виробництва фільтрів для очищення повітря та олив.

  

     Студенти, аспіранти та співробітники кафедри надійності техніки змогли долучитись до досліджень надійності фільтрів та фільтрувальних елементів, які передбачались програмою семінару.

     Навчання в межах семінару пройшли студенти факультету конструювання та дизайну та співробітники кафедри надійності техніки НУБіП України: старший викладач, к.т.н., Павло Попик, к.т.н. Адам Троц, аспірантка Альона Лісєєва, старший лаборант Ілля Берегов.

     Співробітники та студенти НУБіП України висловлюють найщиріші слова вдячності директору ТОВ «МАНН+ХУММЕЛЬ ФІЛЬТРЕЙШН ТЕКНОЛОДЖІ УКРАЇНА» Олегу Будяю, керівнику проекту HD Олегу Продеусу та співробітникам компанії за надану можливість участі в семінарі та ознайомленні із сучасним машинобудівним виробництвом.


Андрій Новицький,
завідувач кафедри надійності техніки 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook