Наукове стажування як запорука успішного обміну досвідом у сфері біотехнології рослин

16 травня 2019 року

Упродовж тижня (13−16 травня 2019 р.) завідувач науково-дослідної лабораторії біотехнології рослин ВП НУБіП України «Боярська ЛДС», старший викладач кафедри відтворення лісів та лісових меліорацій, PhD Оксана Чорнобров провела стажування для науковців УкрНДІЛГА. Зокрема, у рамках робочого візиту, лабораторію відвідали завідувач лабораторії селекції Світлана Лось та аспірантка Тетяна Риженко (титульне фото).

Мета заходу – підвищення кваліфікації у сфері біотехнології рослин, зокрема опрацювання технологій введення деревних рослин в умови in vitro для масового мікроклонального розмноження оздоровлених рослин.
Програма стажування передбачала ознайомлення зі структурою, напрямами діяльності, оснащенням, матеріально-технічним забезпеченням та продуктами діяльності лабораторії − безвірусними рослинами-регенерантами та їхнім подальшим науково-дослідним та практичним використанням. У рамках заходу опрацьовували технології приготування маточних розчинів і живильних середовищ, визначали особливості їх добору, використання та зберігання, а також добирали оптимальні режими стерилізації для різних типів експлантатів деревних рослин. Наприкінці стажування завідувач лабораторії провела майстер-клас із масового тиражування деревних, швидкорослих та декоративних рослин в умовах in vitro.

 

Співробітники НДЛ біотехнології рослин були раді прийняти гостей із УкрНДІЛГА та готові до наукової співпраці !!!

 

Оксана Чорнобров
старший викладач кафедри

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015