Наукове стажування як запорука успішного обміну досвідом у сфері біотехнології рослин

16 травня 2019 року

Упродовж тижня (13−16 травня 2019 р.) завідувач науково-дослідної лабораторії біотехнології рослин ВП НУБіП України «Боярська ЛДС», старший викладач кафедри відтворення лісів та лісових меліорацій, PhD Оксана Чорнобров провела стажування для науковців УкрНДІЛГА. Зокрема, у рамках робочого візиту, лабораторію відвідали завідувач лабораторії селекції Світлана Лось та аспірантка Тетяна Риженко (титульне фото).

Мета заходу – підвищення кваліфікації у сфері біотехнології рослин, зокрема опрацювання технологій введення деревних рослин в умови in vitro для масового мікроклонального розмноження оздоровлених рослин.
Програма стажування передбачала ознайомлення зі структурою, напрямами діяльності, оснащенням, матеріально-технічним забезпеченням та продуктами діяльності лабораторії − безвірусними рослинами-регенерантами та їхнім подальшим науково-дослідним та практичним використанням. У рамках заходу опрацьовували технології приготування маточних розчинів і живильних середовищ, визначали особливості їх добору, використання та зберігання, а також добирали оптимальні режими стерилізації для різних типів експлантатів деревних рослин. Наприкінці стажування завідувач лабораторії провела майстер-клас із масового тиражування деревних, швидкорослих та декоративних рослин в умовах in vitro.

 

Співробітники НДЛ біотехнології рослин були раді прийняти гостей із УкрНДІЛГА та готові до наукової співпраці !!!

 

Оксана Чорнобров
старший викладач кафедри

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook