Дар’я Ковтун – переможець Всеукраїнського наукового конкурсу студентських наукових робіт із галузі знань «Галузеве машинобудування (машини аграрно-лісового та транспортного комплексів)»

19 травня 2019 року
     16 квітня 2019 року відбулось пленарне засідання другого етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань «Галузеве машинобудування (машини аграрно-лісового та транспортного комплексів)». Цього року заключний етап конкурсу був проведений у Харківському національному технічному університеті сільського господарства ім. Петра Василенка.

     Почесних гостей та учасників конкурсу привітав ректор університету, академік УНАНЕТ Олександр Володимирович Нанка. Він подякував присутнім за участь у конкурсі та дав напутні настанови студентам-учасникам конференції.


Відкриття пленарного засідання ректором університету, академіком УНАНЕТ
Олександром Володимировичем Нанкою

     В 2018-2019 н. р. у роботі комісії приймав участь доцент кафедри надійності техніки Національного університету біоресурсів і природокористування України, к. т. н., доцент Юлій Іванович Ревенко.Члени галузевої конкурсної комісії та наукові керівники конкурсантів

     Національний університет біоресурсів і природокористування на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт представляла студентка магістратури факультету конструювання та дизайну Дар’я Ковтун (науковий керівник – доцент кафедри надійності техніки Ревенко Ю. І.).

Доповідь наукової роботи Дар’ї Миколаївни Ковтун

     Галузева конкурсна комісія на основі доповідей конкурсантів сформувала рейтинговий список робіт, визначила переможців та одноголосно затвердила протокол засідання. Згідно з протоколом диплом І ступеня отримала Дар’я Миколаївна Ковтун.


Нагородження Д. М. Ковтун ректором ХНТУСГ О. В. Нанкою

Вітаємо нашу студентку і її наукового керівника та бажаємо продовжувати розвиток обраного наукового напряму.


     За матеріалами сайту http://khntusg.com.ua/ru/node/1272

Андрій Новицький,
завідувач кафедри надійності техніки 


Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015