Стартував другий етап VIІI «Фестивалю студентської науки – 2019»

14 травня 2019 року
     В університеті стартував другий етапVІІІ Фестивалю студентської науки – 2019. Організований науково-дослідною частиною, Спілкою молодих вчених, і Радою аспірантів, він вже у восьме визначає кращих з 211 студентських наукових гуртків, які діють у НУБіП.

     Щороку боротьба за призові місця на цьому, свого роду, науковому чемпіонаті, приуроченому до Дня науки, стає все гострішою. Тому ви всі, хто зумів перемогти на першому етапі, що пройшов на факультетах, ННІ та відокремлених підрозділахз 17 квітня по 13 травня, вже досягли успіху, звернувся до фіналістів ректор університету Станіслав Ніколаєнко.

   Він зазначив, що у навчальному році, що триває (2018/2019 н.р.) 27 студентів університету стали призерами всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей МОН України. Студентські наукові роботи Катерини Лозоцької (економічний факультет), Шишової Дар’ї (факультет землевпорядкування), Тягній Катерини (ННІ лісового і садово-паркового господарства), Биченка Володимира (ННІ лісового і садово-паркового господарства) визнані кращими в Україні та посіли І місця. 84 студенти пройшли тренінгове навчання з розвитку лідерських якостей у «Школі лідерства НУБіП України». У минулому році 22 студентами університету разом з науковцями було отримано 14 патентів, спільно з викладачами підготовлено 2638 наукових публікацій, апробовано результати наукової роботи 3690 виступами на конференціях, у т.ч. 53 за кордоном.

     Станіслав Миколайович висловив своє задоволення тим, що цього року до фіналу пройшло 17 команд з базового закладу і 8 – з регіональних підрозділів (Ніжинського агротехнічного інституту; Бережанського агротехнічного інституту; Рівненського коледжу; Ірпінського економічного коледжу; Ніжинського агротехнічного коледжу; Бережанського агротехнічного коледжу; Немішаївського агротехнічного коледжу; Бобровицького коледжу економіки та менеджменту ім. О. Майнової). Це дуже гарний результат.

     Відповідальність відкрити роботу VІІІ Фестивалю студентської науки – 2019 випала старості студентського наукового гуртка «Харчові добавки «За» і «Проти» кафедри загальної, органічної та фізичної хімії В’ячеславу Чоботарю.

 

     Обговорення наукових здобутків студентських гуртків проходило у жвавій атмосфері з цікавими дискусійними запитаннями та влучними й інноваційними відповідями. Нагородження переможців відбудеться на урочистому засіданні, присвяченому відзначенню Дня науки в університеті, 18 травня о 1000 в аудиторії 309 навчального корпусу № 3.

Володимир Отченашко,
начальник науково-дослідної частини

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015