Гуманітарно-педагогічний факультет – володарі гран-прі Міжнародного фестивалю художньої творчості «Голосіївська весна-2019»

7 травня 2019 року

     Цьогоріч перше місце XXXVIII Міжнародного фестивалю художньої творчості «Голосіївська весна-2019» вибороли аматори агробіологічного факультету і Бережанського агротехнічного інституту. Друге розділили представники факультетів конструювання та дизайну і захисту рослин, біотехнології та екології, Боярського коледжу екології і природних ресурсів і Ніжинського агротехнічного коледжу, третє факультетів тваринництва і водних біоресурсів, інформаційних технологій і харчових технологій та управління якістю продукції АПК, Бережанського агротехнічного коледжу, Рівненського коледжу і Ірпінського економічного коледжу.

     Підрозділи-переможці у номінаціях «Образотворче, декоративно-вжиткове та фотомистецтво», «Відданість класиці», «Втілення сучасності», «Авторська постановка», «Гармонія жанрів», «Воля до перемоги» відзначені дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів, активні учасники фестивалю нагороджені грамотами.

 

     Головний приз отримав гуманітарно-педагогічний факультет – вони стали володарями гран-прі Міжнародного фестивалю художньої творчості «Голосіївська весна-2019».
 

     На гала-концерті 7 травня учасників і переможців привітав та побажав подальших здобутків на творчій ниві ректор університету Станіслав Ніколаєнко.

 

     Пропонуємо переглянути фотозвіт Тараса Малаховського:

 

 

 

 

 

Ірина Майданюк
 


Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)