ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ В НУБІП УКРАЇНИ

28 березня 2019, 14:50

 28 березня 2019 р. в університеті відбувся День відкритих дверей для школярів. Економічний факультет і кафедра економіки підприємства ім. проф. І.Н. Романенка також взяли активну участь в даному заході. Так як профорієнтаційна робота є одним із напрямків роботи навчального закладу в умовах сучасності, то колектив кафедри активно долучився до Дня відкритих дверей. Зокрема, на запрошення НПП кафедри НУБіП України відвідали випускники декількох шкіл м. Києва та Черкащини.

Цікавою та пізнавальною була зустріч із деканом економічного факультету Дібровою Анатолієм Дмитровичем, який у своєму виступі розповів про переваги та перспективи навчання на економічному факультеті. Потому представники студентства поділилися з абітурієнтами досвідом цікавого й насиченого студентського життя в університеті.

Загалом, майбутні абітурієнти отримали багато яскравих вражень, інформації та фото на пам'ять про День відкритих дверей в НУБіП України. Колектив кафедри економіки підприємства ім. проф. І.Н. Романенка чекає всіх бажаючих навчатися в нашому університеті.

Доцент Тетяна Мірзоєва

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook