«У сяйві Тарасового слова»

3 березня 2012 року
1 березня 2012 року у Національному університеті біоресурсів і природокористування України за участю відомого поета-пісняра, народного артиста України, професора Вадима Крищенка було проведено літературно-музичний вечір «У сяйві Тарасового слова» з нагоди 198-ї річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка – геніального поета, Великого Сина українського народу, чиє немеркнуче, пронизане самовідданою любов’ю до Батьківщини поетичне слово – носій найкращих і найзаповітніших дум  ось уже майже два  століття викликає почуття гордості, збагачує життєдайною силою, захоплює своєю красою, народною мудрістю.
В святкуванні Шевченківських днів взяли участь адміністрація університету, студентита викладачі. З вітальним словом виступили проректор з навчальної і культурно-виховної роботи Рідей Н.М. та директор ННЦ культурно-виховної і соціальної роботи Черкашин Д.К.
Велич Шевченкового слова і силу духу національного генія  розкривали у своїх виступах художні колективи та виконавці  університету.У рамках заходів, присвячених дню народження Кобзаря,відбулося урочисте відкриття XXXII Міжнародного фестивалю «Голосіївська весна-2012».
До підніжжя пам'ятника Великому Поету від колективу студентів, викладачів НУБіП України  були покладені квіти.

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook