28.02.2012 року на засіданні ректорату урочисто вручено нагороди

29 лютого 2012 року
Грамотами НУБіП України за зайняті призові місця у Спартакіаді “Здоров’я” серед науково-педагогічних, наукових працівників і співробітників ННІ за 2011-2012 навчальний рік з шахів нагороджені ННІ земельних ресурсів і правознавства (1-ше місце), ННІ енергетики і автоматики (2-ге місце), ННІ ветеринарної медицини та якості і безпеки продукції тваринництва (3-тє місце).
Збірна команда університету з лижних перегонів, яка зайняла 3-тє місце на Всеукраїнських спортивних іграх серед студентів аграрних ВНЗ Міністерства аграрної політики та продовольства України, нагорожена кубком та дипломом. Дипломом та медаллю нагороджено також тренера команди доцента кафедри фізичного виховання В.К. Пархоменка.
Бронзова медаль Всеукраїнських спортивних ігор серед студентів аграрних ВНЗ Міністерства аграрної політики та продовольства України на дистанції 2,5 кілометри дісталася студентці 1-го курсу факультету ветеринарної медицини Крістіні Павленко. Дві срібні медалі на цих же змаганнях на дистанціях 4 і 2,5 кілометри виборола випускниця факультету комп’ютерних наук і економічної кібернетики Олександра Пархоменко, а бронзу на дистанції 4 км - студентка магістратури факультету садово-паркового господарства і ландшафтної архітектури Олена Пітірімова.

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015