Дискусійне обговорення startup проекту «FAM-service» від кафедри економічної теорії на «АгроВесна 2019»

2 березня 2019 року
     Кафедра економічної теорії разом із студентами факультету аграрного менеджменту, Потапенко Артур та Красноштан Олександр, гідно представила свої напрацювання на головній агроподії сезону - АгроВесна 2019.

     19 лютого в рамках конференції «Стале землеробство в умовах зміни клімату: технології, практики, досвід», яку організовано за підтримки проекту Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) «Інтегроване управління природними ресурсами деградованих земель лісостепової та степової зон України» стало можливим обговорити наболілі питання сталого виробництва на селі.
     Доцент кафедри Гаврилюк Віталій Петрович та студенти, які займаються втіленням у життя стартап-проекту «FAM-service» поетапно розповіли про ті технології, які реально можуть принести відчутний результат для фермера, якщо він розпочне використовувати сучасні підходи до управління ресурсами.

     «FAM-service» – комплексний підхід побудови сучасного консультанта з інтеграцією в єдину систему прийняття рішень, яка працює на базі технології «блокчейн».
     До основних інструменті платформи належать:

  • моделювання оптимальної діяльності фермера;
  • забезпечення професійної підтримки 24/7;
  • укладення договорів на основі блокчейн-технології;
  • формування спеціалізованих біржових площадок;
  • залучення інвестицій та фінансове планування.

     Висловлюємо подяку за плідну співпрацю, Оксані Рябченко, яка є національним координатором проекту Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) в Україні та Журавлю Олександру за організацію даного заходу.

 

Талавиря М.П.,
завідувач кафедри економічної теорії 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook