Ірина Луб - переможниця І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Біологія тварин»

1 березня 2019 року
     На виконання наказу Міністерства освіти і науки України №1313 від 28.11.2018 р. та наказу ректора НУБіП України №1419 від 12.12.2018 р. 26 лютого 2019 року на факультеті ветеринарної медицини був проведений І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Біологія» (секція «Біологія тварин»).

     Робочий оргкомітет очолив декан факультету Микола Цвіліховський. Згідно його розпорядження в оргкомітет включені: заступники декана факультету Василь Данілов, Сергій Деркач, Юрій Жук, професор кафедри біохімії і фізіології тварин ім. акад. М.Ф. Гулого Лілія Калачнюк, доцент цієї ж кафедри Дмитро Криворучко, доценти кафедри анатомії, гістології і патоморфології тварин ім. акад. В.Г. Касьяненка Микола Стегней, Жанна Стегней, доцент кафедри мікробіології, вірусології та біотехнології Марія Василівна Мельник, доцент кафедри розведення та генетики тварин ім. М.А. Кравченка Світлана Костенко, доцент кафедри біології Інна Курбатова, які розробили тестові завдання для учасників олімпіади, до яких входили питання з дисципліни зоологія, генетики, мікробіології, анатомії, гістології, цитології і ембріології, біохімії і фізіології тварин.

     Декан факультету ветеринарної медицини Микола Цвіліховський зачитав накази Міністерства освіти і науки України та ректора НУБіП України щодо проведення таких олімпіад, привітав учасників І етапу і побажав їм перемоги.
     Заступник голови робочого оргкомітету Василь Данілов акцентував увагу на організаційних питаннях виконання контрольних завдань.

     Участь у І етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Біологія» (секція «Біологія тварин») прийняли 59 студентів 2 курсу факультету ветеринарної медицини освітнього ступеня «Магістр», які протягом однієї години давали відповіді на поставлені завдання.

     За результатами проведеної предметної олімпіади визначені переможці:

1 місце – Луб Ірина Миколаївна
2 місце – Попик Марія Анатоліївна
3 місце – Тьопла Валерія Анатоліївна

     Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Біологія» (секція «Біологія тварин») і бажаємо гідно представити факультет ветеринарної медицини НУБіП України у ІІ етапі олімпіади, який відбудеться 17-19 квітня 2019 року у Миколаївському національному аграрному університеті.

Василь Данілов, Юрій Жук
заступники декана факультету
ветеринарної медицини
 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook