31.01.2012 р. в ауд. № 68 корп. № 3 о 14-00 відбудеться засідання вченої ради Національного університету біоресурсів і природокористування України

31 січня 2012 року

Порядок денний:


1.    Про присвоєння вчених звань (таємне голосування).
2.    Звіт про роботу служб першого проректора з навчально-виховної і  організаційної роботи за 2011 р. Доповідає перший проректор, к.т.н., проф. Лисенко В.П.
3.    Про роботу спеціалізованих вчених рад із захисту дисертацій та ефективність підготовки аспірантів та докторантів в університеті в 2011 р. Доповідає директор Навчально-наукового центру підготовки та атестації наукових і науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації, д.п.н., проф. Сидоренко В.К.
4.    Звіт про роботу служби проректора з навчально-науково-виробничих питань розвитку і адміністративно-господарської діяльності за 2011 рік. Доповідає проректор з навчально-науково-виробничих питань розвитку і адміністративно-господарської  діяльності, к.т.н., доц. Радько І.П.
5.    Звіт про міжнародну діяльність університету за 2011 рік. Доповідає директор Навчально-наукового центру міжнародної діяльності, к.с.-г.н., проф. Каленський В.П.
6.    Кадрові питання.
7.    Різне.

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook