Школяр Ігор Оврамець з Київщини: енергетик з дипломом НУБіП завжди працевлаштований

28 січня 2019 року
     Ігор Оврамець з села Старе Бориспільського району, як і більшість його однолітків, які закінчують цього року школу, всерйоз задумується над тим, як реалізуватися в житті і яка професія йому в цьому допоможе. Про вибір хлопця – наш розмова.
  • То який же виш обрав для здобуття вищої освіти?

     – Першим пріоритетом я обрав НУБіП. Подивився його рейтинг, чув від хлопців, які тут навчаються, про якість освіти, можливість отримання подвійного диплому та проходження закордонних практик. Саме цей виш має сільськогосподарську спрямованість електроенергетики, що дає можливість застосування отриманих знань у нашій місцевості. Адже я обрав для себе фах енергетика.

  • Чому саме енергетика?

     – Мені порекомендував мій односельчанин, який навчається зараз у ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження НУБіП. А далі я вже й сам зацікавився. Виявилося, фахівець цієї галузі займається проектуванням, установкою, обслуговуванням і ремонтом електричних систем, електричного устаткування, електричної проводки, електричної оснастки в будівлях і спорудах. Можна працювати у різних сферах електроенергетики, нафто- і газопостачанні, ядерній енергетиці. Зацікавило також, що інженер-енергетик може працювати самостійно, маючи свій бізнес з надання послуг проектування, ремонту та обслуговуванням електроустаткування. Тобто він завжди буде працевлаштований.

  • Чи знаєш про додаткові можливості, які надають підготовчі курси університету?

     – Так. Викладачі кафедри електротехніки, електромеханіки та електротехнологій розповіли про більш ретельну підготовку до ЗНО завдяки навчанню на підготовчих курсах. Порадившись з батьками, вирішив скористатися цією можливістю. Для ЗНО я обрав українську мову та літературу, математику і фізику.

  • Маєш якесь захоплення?

     – Займаюсь волейболом.

  • А про що мрієш?

     – Опанувати обрану спеціальність і принести користь своїй країні і сім’ї.

Розмовляв завідувач кафедри електротехніки, електромеханіки
та електротехнологій Андрій Жильцов

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook