Впевнена перемога жіночого збірної НУБіП України з баскетболу

7 грудня 2018 року

5 грудня у спортивному комплексі КНУ ім. Т. Шевченка відбулася чергова гра Чемпіонату України серед жіночих молодіжних команд сезону 2018/19 рр. Зустрілись збірні команди НУБіП України та КНУБіА. Після свистку судді наші дівчата одразу перехопили м’яч і з перших же секунд відкрили рахунок у грі. З кожною атакою відрив у рахунку збільшувався, наближаючи нашу збірну до перемоги. Перший період завершився з рахунком 27:4 на користь НУБіП України. В другому періоді різниця склала уже 42 очки, а в кінці гри відрив сягнув 59 очок. Дівчата застосовували активний пресинг, робили довгі та точні передачі, не даючи суперницям жодної можливості відігратися. Найбільш влучними гравцями матчу стали Надія Янова (гуманітарно-педагогічний факультет) та Яна Митник (факультет харчових технологій та управління якістю продукції АПК). Гра закінчилася впевненою перемогою збірної НУБіП України з рахунком 102:43.