Увага! Конкурс стипендіальної програми «Завтра.UA» для студентів університету

19 листопада 2018 року

 

20 листопада 2018 року о 14-00 в аудиторії 69 навчального корпусу №1 відбудеться презентація стипендіальної програми «Завтра.UA».
 
Детальніше про програму:
     
17 жовтня 2018 року стартував відкритий конкурс стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука, активними учасниками і переможцями якого протягом багатьох років є студенти нашого університету. Загальнонаціональна програма підтримки талановитої молоді покликана сприяти формуванню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни, яка стане генератором майбутніх змін.
     Прийом заявок на участь у конкурсі відкрито на сайті програми zavtra.in.ua з 17 жовтня до 30 листопада 2018 року.
     Стипендіати «Завтра.UA» впродовж року отримують від Фонду щомісячну стипендію розміром 2240 грн., а також мають змогу одержати фінансову та експертну підтримку проектів наукового, соціального, екологічного або бізнес спрямувань.
     Щороку Фонд збирає стипендіатів в Києві на Молодіжному форумі «Завтра.UA», де студенти беруть участь у командотворчих тренінгах, вивчають основи розробки соціальних та бізнес-проектів, зустрічаються з провідними українськими і міжнародними політиками, науковцями та діячами культури.
     Крім того, стипендіати можуть особисто поспілкуватися зі світовими лідерами, провідними мислителями, бізнесменами та представниками громадського суспільства в рамках Форуму молодих лідерів під час Щорічних зустрічей Ялтинської Європейської Стратегії (YES) та публічних лекцій Фонду Віктора Пінчука
     У конкурсі можуть взяти участь студенти 3-6 курсів денної форми навчання українських ЗВО 4-го рівня акредитації. Детальні умови участі можна знайти на сайті програми у розділі «Конкурс».
     Ключові вимоги до аплікантів, які будуть відібрані за результатами конкурсного добору:
  • академічна успішність;
  • активна позиція та досвід у реалізації громадських і соціальних проектів та ініціатив, що підтверджується рекомендаційним листом;
  • оригінальність ідей щодо фахового поля дослідження, які обґрунтовуються в науковій роботі;
  • мотивація до особистісного та професійного росту;
  • лідерський потенціал, комунікаційні та творчі здібності.
     Слідкуйте за новинами спільноти стипендіатів та програми на офіційній сторінці «Завтра.UA» у Facebook.
Запрошуємо студентів університету 3-4 курсів бакалаврату
та магістратури взяти участь у конкурсі «Завтра.UA»

Оксана Зазимко,
начальник навчального відділу
 
Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook