Сторінка магістра

 
Другий (магістерський) рівень 2023 рік вступу
Освітня програма "Управління інвестиційною діяльністю та міжнародними проектами"
 
  1. Бойко Богдан Леонідович
  2. Гавенчук Олег Сергійович
  3. Ганущак Андрій Михайлович
  4. Гуменський Владислав Леонідович
  5. Зоря Олексій Борисович
  6. Іванченко Сергій Олегович
  7. Колесник Олександр Олександрович
  8. Коцупера Світлана Олександрівна 
  9. Крамар Олександр Олександрович
  10. Литвинчук Ярослав Максимович
  11. Лікар Іван Ярославович
  12. Мальований Борис Миронович
  13. Маркевич Вадим Петрович
  14. Михайлюк Валентина Віталіївна
  15. Мороз Ігор Васильович
  16. Новичков Сергій Васильович
  17. Огойко Іван Юрійович
  18. Пищенко Юрій Васильович
  19. Синьоок Іван Володимирович
  20. Сирота Андрій Володимирович
  21. Соколов Олександр Єгорович
  22. Срібнюк Микола Миколайович
  23. Стадник Соломія Олегівна
  24. Торгонський Сергій Михайлович
  25. Третяк Олег Олександрович
  26. Чернохатов Леонід Володимирович
  27. Шевченко Михайло Ігорович
  28. Щербатий Олександр Миколайович
  29. Щербатюк Ярослав Вікторович
  30. Щоголев Максим Олегович

Освітня програма "Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності" 

  1. Артиш Назар Вікторович 
  2. Базюк Андрій Віталійович
  3. Берлінець Роман Олександрович
  4. Вискуб Костянтин Олегович
  5. Вірченко Денис Станіславович
  6. Глущенко Костянтин Вадимович
  7. Григорян Левон Артемович
  8. Дабіжа Віталій Володимирович
  9. Дзюба Вадим Володимирович
  10. Ковальський Владислав Валентинович
  11. Ковальчук Вячеслав Романович
  12. Когутюк Микола Павлович
  13. Колісник Ігор Олександрович
  14. Колошнюк Дмитро Васильович
  15. Комар Андрій Миколайович
  16. Корзун Валерій Олександрович
  17. Кремено Владислав Сергійович
  18. Крупінін Євгеній Ігорович
  19. Кубарський Володимир Васильович
  20. Лазорик Вадим Васильович
  21. Мельник Юрій Миколайович
  22. Могила Юлія Сергіївна
  23. Мудренко Тимур Владиславович
  24. Наконечний Антон Миколайович
  25. Нідзельський Олександр Володимирович
  26. Пальоха Владислав Миколайович
  27. Парасунько Олег Володимирович
  28. Парасунько Юрій Володимирович
  29. Петрівський Олександр Володимирович
  30. Пономаренко Володимир Андрійович
  31. Пономаренко Олександр Андрійович
  32. Рибіцький Максим Ігорович
  33. Снісар Олександр Миколайович
  34. Темченко Віталій Анатолійович
  35. Тестов Віктор Сергійович
  36. Ткаченко Олег Ростиславович
  37. Чепурний Олександр Олександрович
  38. Чернік Сергій Юрійович
  39. Яковін Богдан Олегович

Освітня програма "Маркетинг"

  1. Агеєв Павло Павлович
  2. Бевз Ігор Ігорович
  3. Григор`євих Анастасія Олександрівна 
  4. Гринь Софія Андріївна
  5. Демчук Іов Вячеславович
  6. Журавель Олексій Олександрович
  7. Захарченко Марина Іванівна
  8. Кашлюк Валентин Анатолійович
  9. Кириченко Станіслав Олександрович
  10. Ковтуненко Олександр Віталійович
  11. Лазуренко Маргарита Андріївна
  12. Лешок Максим Андрійович
  13. Півник Марія Ігорівна
  14. Пономарьов Тимур Артемович
  15. Слободянюк Денис Олексійович
  16. Смалійчук Олександр Сергійович
  17. Супрун Олександр Леонідович
  18. Телюк Євгеній Олександрович
  19. Харченко Аліна Русланівна
  20. Юрченко Денис Валерійович

Освітня програма "Менеджмент організацій і адміністрування"

  1. Антоненко Данило Андрійович
  2. Бережний Андрій Володимирович
  3. Висоцький Максим Олександрович
  4. Гербут Володимир В`ячеславович
  5. Діденко Сергій Сергійович
  6. Дубовська Анастасія Єгорівна
  7. Кабанець Сергій Миколайович
  8. Коляда Кристина Валеріївна   
  9. Лактіонов Денис Олександрович 
  10. Ніколаєнко Сергій Олександрович
  11. Степаненко Максим Олександрович
  12. Хоменко Євгеній Миколайович 
  13. Яковлєв Олександр Олексійович

Освітня програма "Адміністративний менеджмент"

  1. Ахмедов Руслан Фахраддінович 
  2. Безолюк Андрій Анатолійович 
  3. Березовський Олександр Іванович
  4. Бойко Анна Миколаївна 
  5. Векленко Олександр Юрійович 
  6. Вокальчук Богдан Миколайович 
  7. Голобородько Валентин Сергійович 
  8. Дуднік Олександр Павлович 
  9. Коваль Максим Вікторович 
  10. Ковальчук Сергій Миколайович 
  11. Кондратьєв Іван Андрійович 
  12. Кондратьєв Федір Андрійович 
  13. Крамар Владислава Олександрівна 
  14. Кудієнко Євгеній Миколайович 
  15. Кузьменко Ігор Вікторович 
  16. Куценко Владислав Олександрович 
  17. Куценко Євгеній Олександрович 
  18. Кучеренко Андрій Петрович 
  19. Левченко Дмитро Олександрович
  20. Маміна Марія Павлівна
  21. Мегей Сергій Олександрович 
  22. Мельничук Сергій Віталійович 
  23. Мірошниченко Олександр Вікторович 
  24. Музика Олександр Анатолійович
  25. Неклеса Андрій Олександрович 
  26. Павленко Вячеслав Борисович
  27. Панчук Тимур Вікторович 
  28. Поночовний Микола Павлович 
  29. Ріпенко Андрій Васильович 
  30. Ріпенко Микола Васильович 
  31. Ротаєнко Ірина Андріївна 
  32. Сінельник Андрій Аркадійович
  33. Сохацький Олег Анатолійович
  34. Стадник Соломія Олегівна
  35. Стельмах Віталій Миколайович 
  36. Степанський Петро Станіславович 
  37. Токаренко Юрій Олександрович 
  38. Фертюк Віталій Сергійович 
  39. Чазов Євген Володимирович 
  40. Чиркунов Сергій Владиславович
  41. Яцюта Віктор Вікторович 
 
 Другий (магістерський) рівень 2022 рік вступу
Освітня програма "Управління інвестиційною діяльністю та міжнародними проектами"
  1. Бачинський Вадім Анатолійович
  2. Бородін Іван Вадимович 
  3. Бортницький Олександр Володимирович 
  4. Бугай Роман Олександрович 
  5. Гончар Сергій Григорович
  6. Граборенко Іван Вадимович 
  7. Давиденко Ігор Анатолійович 
  8. Дишлик Владислав Романович
  9. Кичкирук Владислав Володимирович 
  10. Лєонгардт Олександр Олександрович 
  11. Личкатий Андрій Євгенович
  12. Марчук Вадим Юрійович
  13. Морозюк Дмитро Віталійович 
  14. Нестеренко Віталій Володимирович
  15. Паламарчук Антон Вікторович
  16. Пархомчук Максим Миколайович
  17. Пархомчук Микола Миколайович
  18. Печенюк Тарас Олександрович 
  19. Свириденко Богдан Сергійович 
  20. Сойка Дмитро Юрійович 
  21. Старанов Станіслав Сергійович 
  22. Уставицький Олександр Олександрович
  23. Федосієнко Ігор Ігорович 
  24. Хареба Олександр Володимирович 
  25. Хлякін Марк Сергійович
  26. Черниш Олександр Костянтинович 
  27. Штельмашук Олександр Сергійович 
  28. Шут Віталій Олександрович
  29. Яцюта Євгеній Ігорович 
Освітня наукова програма "Управління інвестиційною діяльністю та міжнародними проектами"
  1. Аль-Арадж Григорій Гішам
  2. Артюх Олексій Миколайович 
  3. Волошко Анна Сергіївна
  4. Горбань В`ячеслав Ігорович 
  5. Гордійчук Микола Павлович 
  6. Демченко Микола Сергійович 
  7. Додачко Сергій Андрійович
  8. Земляков Володимир Валентинович 
  9. Іванов Олександр Андрійович
  10. Костюк Микита Аркадійович
  11. Новіков Нікіта Михайлович 
  12. Рекротюк Дмитро Сергійович
  13. Ручка Інна Сергіївна
  14. Шпирко Анастасія Сергіївна
Освітня програма "Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності" 
  1. Базюк Віталій Віталійович
  2. Балацький Олександр Васильович
  3. Векленко Олександр Юрійович
  4. Дмитрук Маргарита Сергіївна
  5. Жук Анастасія Юріївна
  6. Зелінський Роман Олександрович
  7. Косенюк Діана Олександрівна
  8. Марочко Андрій Васильович
  9. Мартинюк Іван Володимирович
  10. Михайлевський Максим Андрійович
  11. Михайлевський Тарас Андрійович
  12. Муха Костянтин Миколайович
  13. Неклеса Андрій Олександрович 
  14. Оліфіренко Богдана Юріївна
  15. Пасічник Денис Геннадійович  
  16. Суха Тетяна Миколаївна
  17. Тростянський Владислав Олександрович
  18. Хміль Денис Ігорович
  19. Чорноморець Олександр Олександрович 
  20. Шептун Наталія Сергіївна
  21. Шуляренко Євгеній Олександрович
  22. Ярошевич Віталій Юрійович 
Освітня програма "Маркетинг"
  1. Білецький Олександр Юрійович
  2. Гільов Денис Вікторович 
  3. Громовий Антон Олегович 
  4. Джам Олександр Володимирович 
  5. Дойніков Дмитро Олегович
  6. Козак Владислав Ігорович 
  7. Кочерук Давид Арменович
  8. Кравцов Станіслав Ростиславович
  9. Малушенко Дмитро Ростиславович 
  10. Матвійченко Валерій Анатолійович
  11. Мулик Ольга Володимирівна
  12. Оболенцева Ксенія Павлівна
  13. Оксенюк Назарій Васильович 
  14. Павілоніс Олександр Сергійович
  15. Перевозчиков Ілля Сергійович
  16. Прилипко Мирослав Юрійович
  17. Радченко Володимир Євгенович
  18. Сорока Євгеній Андрійович
  19. Хатєєв Андрій Михайлович
  20. Хотинюк Анна Миколаївна
  1. Бич Олексій Петрович 
  2. Бражевський Владислав Володимирович 
  3. Бугрій Єгор Анатолійович 
  4. Булах Андрій Олександрович 
  5. Ворсін Андрій Юрійович 
  6. Гончарук Аліна Павлівна
  7. Данілочкіна Наталія Олександрівна 
  8. Дехконова Лейла Шерзодівна 
  9. Іванов Олександр Олександрович 
  10. Качура Євгеній Віталійович 
  11. Копильчук Василь Петрович
  12. Мороз Ігор Васильович
  13. Перцьовий В`ячеслав Васильович
  14. Пономаренко Владислав Євгенович
  15. Потрійний Данило Юрійович 
  16. Потупко Дмитрій Олександрович 
  17. Пятковський Дмитро Ігорович
  18. Романюк Богдан Вікторович 
  19. Семеренко Євгеній Юрійович
  20. Сербінов Андрій Борисович 
  21. Скидан Олександр Володимирович 
  22. Степанченко Анастасія Володимирівна 
  23. Столяр Іван Вадимович 
  24. Телепенько Віталій Олегович 
  25. Тимчак Василь Олексійович
  26. Тишкун Вадим Юрійович 
  27. Траченко Ксенія Олегівна
  28. Філіппенко Костянтин Дмитрович
  29. Хрипко Роман Олександрович 
  30. Шаповалов Владислав Сергійович
  31. Шатковський Денис Вікторович
  32. Шевчук Андрій Васильович
  33. Якименко Софія Романівна 
  34. Яковін Богдан Олегович
Другий (магістерський) рівень 2021 рік вступу
Освітня програма "Маркетинг"
Освітня програма "Управління інвестиційною діяльністю та міжнародними проектами"
  1. Вєровчук Наталія Володимирівна
  2. Короткіна Олена Володимирівна
  3. Красноштан Олександр Олександрович
  4. Лещенко Світлана Володимирівна
  5. Македон Галина Миколаївна
  6. Масюк Лілія Миколаївна
  7. Медведчук Анастасія Петрівна
  8. Присяжнюк Богдан Миколайович
  9. Романишин Тарас Володимирович
  10. Савчин Ярослав Віталійович
  11. Скрипченко Оксана Костянтинівна
  12. Степанюк Владислав Михайлович
  13. Червонна Вікторія Анатоліївна
  14. Шейко Олександра Володимирівна
  15. Шубович Євген Олександрович

Освітня програма "Управління інвестиційною діяльністю та міжнародними проектами" (іноземні студенти)

Освітня програма "Менеджмент організацій і адміністрування"
  1. Лозовий Вадим Сергійович
  2. Пільчук Остап Вячеславович
  3. Федоров Артем Олексійович 
Освітня програма "Адміністративний менеджмент"
 

ОС "Магістр" 2020 рік вступу

Освітня програма "Маркетинг"

Освітня програма "Управління інвестиційною діяльністю та міжнародними проектами"
  1. Васкес Рейес Хосе Габріель
  2. Титовець Ольга Василівна
Освітня програма "Менеджмент організацій і адміністрування"
Освітня програма "Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності"

 

Освітня програма "Адміністративний менеджмент"
  1. Бондар Руслана Олександрівна
  2. Вітюк Наталія Андріївна
  3. Волкодав Олексій Дмитрович
  4. Глущенко Денис Сергійович
  5. Громовий Антон Олегович
  6. Дегтярьов Олексій Миколайович
  7. Денисенко Євгеній Русланович
  8. Дишлик Владислав Романович
  9. Каньовський Михайло Анатолійович
  10. Кобизський Павло Юрійович
  11. Кошева Анжеліка Олегівна
  12. Кравчук Анна Олегівна
  13. Красько Ярослав Васильович
  14. Майстренко Володимир Ігорович
  15. Москалюк Інна Миколаївна
  16. Пащенко Антон Анатолійович
  17. Петров Олександр Леонідович
  18. Сегеда Олексій Ярославович
  19. Сірман Герман Андрійович
  20. Сорока Євгеній Андрійович
  21. Степанська Валерія Петрівна
  22. Трофименко Єлизавета Євгенівна
  23. Ушак Ігор Олександрович
  24. Федоряка Валентин Володимирович
  25. Чорна Дарія Олександрівна
  26. Шептицька Марина Едуардівна
  27. Яровий Ростислав Тарасович

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook