Англомовний семінар для студентів, аспірантів та здобувачів із носіями мови «LEADERSHIP. RISE-UP FUTURE LEADERS OF UKRAINE»

6 листопада 2018, 10:00
Корпус № 1, ауд. 24

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ, АСПІРАНТИ, ЗДОБУВАЧІ!

     Гуманітарно-педагогічний факультет запрошує взяти участь у безкоштовному англомовному семінарі для студентів, аспірантів, здобувачів із носіями мови «LEADERSHIP. RISE-UP FUTURE LEADERS OF UKRAINE» 5-6 листопада 2018 року.


На семінарі розглядатимуть теми:

  1. Навички постановки цілей (Road less traveled).
  2. Який Ваш стиль поведінки? (How are you Wired for your Career & Leadership - DISC).
  3. Сім ключів до процвітання (Seven KEYS TO Building Wealth).
  4. Як прожити цілеспрямоване та значиме життя (How to live a life of purpose and meaning).
  5. Аутсайдер – значить невдаха? (Being an underdog may not be so bad after all).
  6. Стратегії успіху: давати vs брати (Success: who wins in the battle of giving vs. taking).Спікери – Вейн Моріс, Марті Гейтс:

 

ВЕЙН МОРІС

    Понад 30 років займається просуванням товарів від виробника до споживача на керівних посадах у відділах маркетингу та продажів, а також у керівному складі таких компаній, як Procter&Gamble, Black&Decker, Sunbeam, Brunswick. Впродовж всього професійного життя активно викладав як у США, так і в інших країнах. Його програми включали навчання лідерству ведучих керівників компаній Black &Decker у 8 країнах Європи.
     Проводить семінари з маркетингу, лідерства та відкритих комунікацій в університеті Wisconsin (Україна), надає консалтингові послуги, допомагає розпочинати підприємницьку діяльність малому бізнесу.
     Містер Уейн є тренером і наставником студентів МВА в Університеті Кеннесоу (Kennesaw State University). 

 

МАРТІ ГЕЙТС
     Керівник-новатор, що спонукає своїх співробітників до пошуку рішень, що відповідають на потреби клієнтів і приносять зростання і розвиток бізнесу. Пан Годфрі отримав неповну вищу бізнес освіту в сфері бухгалтерського обліку в Університеті Штату Джорджії, а також вищу освіту за спеціальністю Фінанси і Етика.
     Пан Годфрі протягом своєї кар’єрної діяльності займав безліч керівних посад у виконавчих органах як великих, так і середнього розміру компаній. Був обраний одним з дванадцяти людей для роботи в команді міжнародних експертів з дослідження найсильніших корпорацій Америки. Публікація методик і результатів дослідження дозволила йому по-новому організувати процеси основної ділової активності своєї компанії і домогтися значних успіхів у своїй галузі, вивівши свою компанію в її лідери. Знання і досвідченість не раз ставали причиною обрання пана Годфрі його колегами по галузі на пост глави ради їх галузевих об'єднань. Уміння пана Годфрі розбиратися в людях і процесах у поєднанні з його прагненням до чудових результатів привели його до успіху як в особистому, так і у професійному житті.

Василь Шинкарук,
декан гуманітарно-педагогічного факультету

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook