Тренінг «Публічні виступи» для магістрів факультету аграрного менеджменту від фахівців UkrLandFarming (ВІДЕО)

2 листопада 2018 року

     18 і 25 жовтня Директор з управління персоналом Групи Компаній UkrLandFarming PLC Наталія Романенкко прововела тренінг «Публічні виступи» для студентів-магістрів факультету аграрного менеджменту нашого університету.

     Тренер цікаво розказала про причини виникнення страху перед публічним виступом, навела приклади боротьби з ними та поділилась власним досвідом. Студенти із задоволенням виконували практичні завдання, в ході яких намагалися побороти свої страхи перед публічним виступом, в чому їм допомогала професійний психолог Наталія, яка також ознайомила із стратегією боротьби зі страхом. Всім особливо сподобалась і запам’яталась вправа «Поплавок».

     Друга частина тренінгу булла пов’язана безпосередньо з підготовкою структури публічного виступу. Студенти отримали поради щодо відповідей на запитання аудиторії і поведінки під час виступу.

     Студентам було запропоновано виступити без підготовки з хвилинною промовою. Всі учасники тренінгу виконали завдання на «відмінно».

     По завершенню навчання ми всі отримали сертифікати, які засвідчують успішне проходження тренінгу «Публічні виступи» в рамках корпоративного університету Групи Компаній UkrLandFarming PLC.

     Ми дякуємо нашим викладачам кафедри менеджменту ім. проф. Й.С. Завадського за організацію такого заходу, а також вдячні пані Наталії Романенко за надану можливість отримати такий цінний досвід у сфері публічних виступів і надіємось на подальші зустрічі.

Катерина Сучок,
студентка магістратури спеціальності «Менеджмент»
освітньої програми «Менеджмент організацій і адміністрування»
факультету аграрного менеджменту 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)