Змагання 62-ої спартакіади студентів НУБіП України з баскетболу (чоловіки)

22 жовтня 2018, 0:00
НУБіП України, навчальний корпус №9, ігрова зала

     З 22 жовтня 2018 року в спортивному комплексі НУБіП України починаються змагання 62-ої спартакіади студентів НУБіП України з баскетболу серед чоловічих команд.

     11 жовтня (четвер) 2018 року о 15:00 в навчальному корпусі №9 – збори представників команд учасниць цього турніру.

     Порядок денний зборів:
• жеребкування команд;
• роз’яснення умов Положення про змагання, регламенту, правил проведення змагань;
• інформація з організації і проведення змагань.

Учасники. У спартакіаді студентів НУБіП України беруть участь студенти, слухачі магістратури, аспіранти денної форми навчання, випускники магістратури, аспірантури поточного навчального року.
До участі у змаганнях допускаються учасники стан здоров’я яких дозволяє приймати участь у змаганнях. Під час змагань спортсмен несе особисту відповідальність за стан власного здоров’я, що підтверджується особистим підписом у заявці.
Під час змагань усі учасники повинні мати при собі документ, який засвідчує приналежність спортсмена до команди: студентський квиток або залікову книжку студента, посвідчення аспіранта і пред`явити документ на вимогу головного судді змагань.
Заявки на участь у змаганнях підписані деканом факультету або директором ННІ, завірені печаткою факультету/ННІ, подаються головному судді змагань на зборах представників команд або безпосередньо перед початком першої гри команди.
У заявках обов’язково зазначається повна назва факультету, ННІ, структурного підрозділу, прізвище, ім’я спортсмена (повністю), спеціальність, курс, група, діючий спортивний розряд спортсмена. Зразок заявки розміщено на сайті НУБіП України на сторінці Спорт/Положення про змагання, бланки заявок. Команди, які не подали заявки, до змагань не допускаються.

Запрошуємо шанувальників баскетболу підтримати свої команди!

В’ячеслав Пархоменко,
старший викладач кафедри фізичного виховання,
головний секретар спартакіади студентів НУБіП України

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій