Вітаємо команди НУБіП з виходом у фінал Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування!

17 вересня 2018 року

     Командні змагання 2 етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, який є одночасно чвертьфіналом всесвітньої олімпіади ACM-ICPC, відбувалися у Північному, Східному, Південному, Західному та Центральному регіонах одночасно 14-15 вересня 2018 р. На базі факультету інформаційних технологій (https://nubip.edu.ua/node/50146) змагалися команди провідних університетів Київської, Житомирської, Сумської та Чернігівської областей.
     Після підведення підсумків за усіма регіонами України було визначено 14 (з 41) кращих команд Півночі, які змагатимуться у 3 етапі – Фіналі командних змагань.

 

Назва команди

Регіон

К-ть задач

Навчальний заклад

1.                   

KNU_CornerCase*

North

13

Київський національний університет ім.Т.Шевченка

2.                   

KNU_COPYPASTE*

North

12

Київський національний університет ім.Т.Шевченка

3.                   

KNU_OlyaWakeUp

North

11

Київський національний університет ім.Т.Шевченка

4.                   

KNU_ACMR_LOVERS

North

11

Київський національний університет ім.Т.Шевченка

5.                   

NTUU_KPI_encore

North

9

Національний технічний університет (КПІ ім.І Сікорського)

6.                   

NTUU_KPI_IASA18

North

7

Національний технічний університет (КПІ ім.І Сікорського)

7.                   

NaUKMA_singularCurves

North

7

Національний університет «Києво-Могилянська академія»

8.                   

ZSTU_4yx-4yx

North

6

Житомирський державний технологічний університет

9.                   

NUBiP_Enigma

North

6

Національний університет біоресурсів і природокористування України

10.               

NUBiP_TimeLess

North

5

Національний університет біоресурсів і природокористування України

11.               

ZSTU_Undefined

North

5

Житомирський державний технологічний університет

12.               

USFSU_Taxman1

North

5

Національний університет державної фіскальної служби України

13.               

ZhSU_3Bist

North

4

Житомирський державний університет ім.І Франка

14.               

CNUT_R2D2

North

3

Чернігівський національний технологічний університет

     Право виступити у всеукраїнському фіналі в Одесі отримали і 2 команди нашого університету: NUBiP_Enigma (Владислав Литвинчук, Дмитро Кучеренко, Людмила Чубар) та NUBiP_Timeless (Артем Пасіка, Андрій Вдовенко, Даниіл Жигінас). Тренер обох команд – завідувач кафедри комп'ютерних наук, доцент Голуб Белла Львівна.

Вітаємо наші команди і бажаємо перемоги!

Ткаченко О.М.,
заступник декана з наукової роботи

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015