В Ірпінському економічному коледжі відбулося спортивне свято «День першокурсника»

14 вересня 2018 року

     Другий тиждень від початку нового навчальногороку у коледжі завжди сповнений приємною метушнею, очікуванням дива та яскравих вражень. Адже саме у цей час за давньою традицією в навчальному закладі відбувається спортивне свято «День першокурсника», яке дає можливість студентам нового набору вперше продемонструвати свої уміння, творчі здібності, силу та витривалість і волю до перемог.

    За програмою конкурсів свята студенти груп заздалегідь підготували на розсуд журі квіткові композиції та плакати на тему«Любове моя, Україно». Далі свято продовжилося конкурсом стройових пісень і девізів під гаслом «Україна – понад усе!!!» та колективною руханкою – флешмобом, під час яких першокурсники отримали позитивні емоції і настрій для наступних перегонів. Їх гаряче підтримували присутні на святі глядачі.

     У ході заходу викладачі фізичного виховання Снісар І.П. та Іванова С.Д. провели з командами груп спортивно-ігрову естафету, підтягування на перекладині, віджимання в положенні «лежачи» від лавки, конкурси капітанів та класних керівників груп «Кегельбан», перетягування линви.

 

     У перервах між конкурсами першокурсників вітали учасники колективів художньої самодіяльності: хореографічний колектив «Імперія танцю», вокалісти Анжеліка Скороход (гр. 303-Ф) та Шостенко Анна (гр.203-Ф).

 

     Свято закінчилося, залишивши по собі яскраві враження і емоції, які так необхідні в період адаптації наших першокурсників до умов навчання у закладі вищої освіти. Але попереду ще багато захопливих суспільних заходів і у них є всі можливості успішно навчатися, вести активне спортивне і громадське життя та внести свою яскраву сторінку в літопис нашого коледжу.

Ласкаво просимо до нашої родини, дорогі першокурсники!


Валентина Вдович,
заступник директора з виховної роботи

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook