Працівники кадрових служб вищих навчальних закладів України підвищували кваліфікацію в ННІ післядипломної освіти

22 червня 2018 року

     З 11 по 15 червня 2018 року, згідно плану-графіку, на базі ННІ післядипломної освіти відбулися курси підвищення кваліфікації працівників кадрових служб вищих навчальних закладів України.

     Особливу зацікавленість у слухачів викликала доповідь про моделі "відділів кадрів" та "служби управління персоналом" в організації роботи підприємства (закладу освіти), яку представила Галина Нестеренко – д.філософ. н., проф. завідувач кафедри інновацій та інформаційної діяльності в освіті НТУ ім. М.П. Драгоманова.

     Активну дискусію викликали питання експертно-правової системи "Expertus: Кадри" та проблема професійного розвитку і навчання персоналу, про яку доповіла Ірина Іванченко – шеф-редактор журналу "Кадровик-0".
     Багато запитань було у слухачів після лекції «Нормативно-правові засади реалізації Закону України "Про відпустки" у ВНЗ», на які Микола Михайличенко – к.пед.н., доцент, начальник відділу кадрів НУБіП України та Валентина Шаповал – заступник начальника відділу кадрів НУБіП України дали вичерпні відповіді.

     Дирекцією ННІ післядипломної освіти було наголошено про можливість вступу до університету на програми підготовки з наданням другої вищої освіти та магістерські програми, які функціонують на базі інституту.

Ірина Кудінова,
доцент кафедри аграрного консалтингу і туризму
 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook