Підвищення кваліфікації: „Використання хмарних сервісів Майкрософт у навчальному процесі"

10 червня 2018 року

 

     З 14 травня по 08 червня 2018 року згідно плану-графіка підвищення кваліфікації під керівництвом ННІ післядипломної освіти на базі факультету інформаційних технологій, розпочали роботу курси підвищення кваліфікації за напрямом „Використання хмарних сервісів Майкрософт у навчальному процесі”.

       Під час проходження курсів викладачі кафедри інформаційних і дистанційних технологій Олена ГлазуноваТетяна ВолошинаВалентина Корольчук та Таїсія Саяпіна ознайомили учасників з сервісами комунікації, колаборації, кооперації, зберігання файлів, спільної роботи з документами, створення інтерактивних презентацій, опитувальників, електронних посібників, засобів аналітики тощо, які входять до пакету Майкрософт офіс 365, а також їх інтеграцію в освітній процес. Зокрема, Валентина Корольчук поділилась досвідом організації колективних проектів з використанням хмарного сервісу Teams.

 

     Проходження даних курсів дозволило підвищити рівень професійної, зокрема ІКТ-компетентності науково-педагогічних працівників.
     По завершенню науково-педагогічні працівники отримали свідоцтво про підвищення кваліфікації державного зразка та пройшли підсумкове тестування з використання сервісів офіс 365 в освітньому процесіза результатами якого отримають відповідний сертифікат Майкрософт.

Валентина Корольчук,
асистент кафедри інформаційних і дистанційних технологій

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook