Святкування 120 річчя НУБіП України
Святкування 120 річчя НУБіП України
25 травня 2018 року
25 травня 2018 року Національний університет біоресурсів і природокористування України відзначив свій 120-й День народження.
Делегація на чолі з ректором університету Станіславом Ніколаєнко оглянули експозицію ННІ післядипломної освіти. Кожен підрозділ університету презентував свої родзинки. Зустрічаючи ректора директор навчально-наукового інституту післядипломної освіти Марія Кулаєць презентувала інститут та його досягнення. Було представлено наукові та навчально-методичні розробки НПП інституту.
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u173/po.jpg)
Програма свята також включала спортивні, інтелектуальні змагання та концертну програму.
Фізкультурно-спортивне свято розпочалося ще у переддень святкування Дня НУБіП України 2018. Студентам і викладачам університету було запропоновано помірятися силою, швидкістю, кмітливістю, інтелектом, організацією колективних дій у різних видах спорту, вправах, іграх, а саме: стрибках зі скакалкою, грі у бочче, шашках, кульовій стрільбі, перетягуванні канату, дартсі, корпоративній силі та легкоатлетичній «зустрічній естафеті».
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u173/5_22.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u173/1_67.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u173/6_17.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u173/7_9.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u173/8_9.jpg)
За результатами змагань ННІ післядипломної освіти зайняв 12 місце.
Ірина Кудінова,
доцент кафедри аграрного консалтингу і туризму