120-річчя НУБіП. Нагороди і відзнаки – співробітникам університету!

24 травня 2018 року

     24 травня 2018 року в Національному університеті біоресурсів і природокористування України відбулося урочисте зібрання, на якому ректор Станіслав Ніколаєнко, голова наглядової ради Микола Томенко, заступник міністра аграрної політики і продовольства Олена Ковальова, ректор Поморської академії в Слупську Збігнєв Осадовськи, керівник Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України Олександр Співаковський вручили нагороди і відзнаки співробітникам університету з нагоди 120-річниці НУБіП.

     Ректор університету вручив орден «Княгині Ольги» ІІІ ступеня декан факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК Ларисі Баль-Прилипко, а відзнаку почесне звання «Заслужений діяч науки і техніки України», завідувачу кафедри конструювання машин і обладнання В’ячеславу Ловейкіну.

     За вагомий внесок у розвиток науки і освіти серед студентської молоді, професіоналізм та високі особисті досягнення у роботі відзнаками Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти нагороджені: професор кафедри годівлі тварин та технології кормів Микола Кривенок, директор науково-дослідного інституту здоров’я тварин Дмитро Засєкін, директор науково-дослідного інституту лісівництва та декоративного садівництва Роман Василишин, доцента кафедри підприємництва та організації агробізнесу Іван Коновал.

     За вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики в галузі національної освіти і науки, плідну науково-педагогічну діяльність, сумлінну працю та високий професіоналізм та з нагоди 120-річчя університету почесною грамотою Кабінету Міністрів України нагороджені: директор навчально-наукового інституту енергетики, автоматики і енергозбереження Володимир Козирський, головний бухгалтер Тетяна Кондрицька, заступник директора ННІ післядипломної освіти Тереза Микицей, доцент кафедри технічного сервісу та інженерного менеджменту Іван Роговський, завідувач кафедри статистики та економічного аналізу Василь Савчук, завідувач кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту Лідія Шинкарук.

     За вагомий внесок у справу гарантування національної безпеки і оборони України, співпрацю з Апаратом РНБО України, зразкове виконання службових обов’язків та професіоналізм Медаллю «Відзнака Ради національної безпеки і оборони України» ІІІ ступеня нагороджені: старший викладач кафедри комп’ютерних систем і мереж Юрій Матус, газоелектрозварник 5 розряду відділу головного механіка Сергій Роздобудько, доцент кафедри агрохімії та якості продукції рослинництва Олександр Слюсар, доцент кафедри овочівництва закритого ґрунту Олександр Шеметун, асистент кафедри інформаційних і дистанційних технологій Олександр Якобчук.

     Так, за вагомі досягнення у забезпеченні розвитку вітчизняної освіти, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм та з нагоди 120-річчя університету подякою прем’єр-міністра України нагороджені: в.о. завідувача кафедри інформаційних і дистанційних технологій Олена Кузмінська, декан факультету аграрного менеджменту Анатолій Остапчук.

     За вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики в галузі національної освіти і науки, плідну науково-педагогічну діяльність, впровадження сучасних методів навчання і виховання молоді, сумлінну працю та високий професіоналізм та з нагоди 120-річчя університету почесну грамоту Верховної Ради України отримали: завідувач кафедри агрохімії та якості продукції рослинництва Анатолій Бикін, завідувач кафедри технічного сервісу та інженерного менеджменту Валерій Войтюк, доцент кафедри економіки праці та соціального розвитку Іван Гаврилюк, завідувач кафедри адміністративного менеджменту та зовнішньоекономічної діяльності Валерій Галушко, доцент кафедри садівництва Василь Гонтар, декан економічного факультету Анатолій Діброва, директор навчально-наукового інституту післядипломної освіти Марія Кулаєць, доцент кафедри технологій у птахівництві, свинарстві та вівчарстві Микола Ліхтер, професор кафедри соціальної педагогіки та інформаційних технологій в освіті Ростислав Тарасенко.

     Грамотою Верховної Ради України нагороджені: професор кафедри ґрунтознавства та охорони ґрунтів Сергій Булигін, начальник відділу регіонального розвитку, дистанційної освіти та заочного навчання Олег Єресько, проректор з навчально-науково-виробничих питань і адміністративно-господарської діяльності Валерій Іщенко, завідувач кафедри геодезії та картографії Іван Ковальчук, начальник відділу кадрів Микола Михайліченко, доцент кафедри надійності техніки Андрій Новицький, доцент кафедри геодезії та картографії Любов Рафальська, завідувач кафедри процесів і обладнання переробки продукції АПК Юрій Сухенко.

     За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну педагогічну діяльність та з нагоди 120-річчя університету знаком «За наукові та освітні досягнення» Міністерства освіти і науки України нагороджені: професор кафедри механіки Микола Чаусов, заступник директора з навчальної та навчально-методичної роботи Бережанського агротехнічного інституту Степанія Білик.
     Знаком «Василь Сухомлинський» Міністерства освіти і науки України нагороджені: директор Рівненського коледжу НУБіП Ярослав Корсун, заступник директора Заліщицького аграрного коледжу ім. Є.Храпливого Михайло Сопилюк.

     Знаком «Відмінник освіти» Міністерства освіти і науки України нагороджені: професор кафедри менеджменту Олексій Гудзинський, доцент кафедри хірургії і патофізіології Василь Данілов, професор кафедри електричних машин і експлуатації електрообладнання Микола Заблодський, начальник навчально-методичного відділу, професор кафедри біохімії і фізіології тварин Лариса Кліх, декан факультету тваринництва та водних біоресурсів Вадим Кондратюк, викладач Немішаївського агротехнічного коледжу Світлана Кузнєцова, викладач Бережанського агротехнічного коледжу Сергій Штогрин, викладач Заліщицького аграрного коледжу Ігор Книш.

     За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність та з нагоди 120-річчя університету почесною грамотою Міністерства освіти і науки України нагороджені: доцент кафедри охорони праці та інженерії середовища Тамара Білько та професор кафедри біржової діяльності і торгівлі Микола Солодкий.

     За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність та з нагоди 120-річчя університету грамотою Міністерства освіти і науки України нагороджені: завідувач кафедри акушерства, гінекології та біотехнології відтворення тварин Олександр Вальчук, доцент кафедри земельного кадастру Наталія Мединська, начальник науково-дослідної частини Володимир Отченашко, начальник науково-організаційного відділу науково-дослідної частини Вікторія Самсонова, доцент кафедри технології м’ясних, рибних та морепродуктів Наталія Слободянюк, заступник директора з навчально-методичної роботи Немішаївського агротехнічного коледжу Павло Лазаренко.

     За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність та з нагоди 120-річчя університету подякою Міністерства освіти і науки України нагороджені: завідувач відділу аспірантури і докторантури Олена Барабаш, начальник відділу наукової атестації Сергій Боярчук, професор кафедри аграрного, земельного та екологічного права Олена Гафурова, декан факультету інформаційних технологій Олена Глазунова, завідувач кафедри комп’ютерних наук Белла Голуб, завідувач кафедри тракторів, автомобілів та біоенергосистем Геннадій Голуб, доцент кафедри акушерства, гінекології та біотехнології відтворення тварин Сергій Деркач, доцент кафедри адміністративного менеджменту та зовнішньоекономічної діяльності Лариса Діброва, завідувач кафедри англійської мови для технічних та агробіологічних спеціальностей Оксана Іванова, доцент кафедри економічної кібернетики Наталія Клименко, доцент кафедри обліку та оподаткування Наталія Кузик, завідувач кафедри землевпорядного проектування Андрій Мартин, доцент кафедри охорони праці та інженерії середовища Віктор Поліщук, доцент кафедри методики навчання та управління навчальними закладами Ярослав Рудик, доцент кафедри електроприводу та електротехнологій Віталій Савченко, доцент кафедри гігієни тварин та санітарії В’ячеслав Соломон, доцент кафедри української та класичних мов Світлана Харченко.

     За ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти і науки України та з нагоди 120-річчя університету подякою Міністерства освіти і науки України нагороджені: начальник відділу патентно-ліцензійної, винахідницької та раціоналізаторської роботи науково-дослідної частини Тетяна Герасимова, провідний науковий співробітник науково-організаційного відділу науково-дослідної частини Людмила Мацейко, керівник прес-служби університету Денис Рудень, старший науковий співробітник науково-організаційного відділу науково-дослідної частини Тетяна Синельник, начальник інформаційно-обчислювального центру Віктор Теплюк, старший науковий співробітник науково-організаційного відділу науково-дослідної частини Тетяна Хільченко, заступник начальника відділу кадрів Валентина Шаповал, начальник планово-фінансового відділу науково-дослідної частини Валентина Шостак.

     За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку кваліфікованих спеціалістів та плідну педагогічну діяльність та з нагоди 120-річчя університету подякою Міністерства освіти і науки України нагороджені: завідувач лабораторії «Колекційно-дослідне поле» Немішаївського агротехнічного коледжу Петро Демченко, директор Бережанського агротехнічного інституту Мирон Жибак, директор Боярського коледжу екології і природних ресурсів Сергій Кропивко, виконувач обов’язків декана факультету інженерії та енергетики Ніжинського агротехнічного інституту Анатолій Кушніренко, викладач математики Мукачівського аграрного коледжу Зореслава Маргітич, викладач фізичного виховання Немішаївського агротехнічного коледжу Наталія Михайлова, директор Бережанського агротехнічного коледжу Світлана Пилипишин, керівник фізичного виховання Бобровицького коледжу економіки та менеджменту Василь Птуха, викладач фізичного виховання Немішаївського агротехнічного коледжу Антоніна Соловей, завідувач відділення правознавства Мукачівського аграрного коледжу Сергій Соскіда, головний бухгалтер Ірпінського економічного коледжу Тетяна Тимченко, викладач економічно-облікових дисциплін Бобровицького коледжу економіки та менеджменту Ірина Турчин, заступник директора з навчальної роботи Рівненського коледжу НУБіП Василь Царук, викладач облікових дисциплін Ірпінського економічного коледжу Людмила Черненька, заступник директора з навчально-виховної роботи Ніжинського агротехнічного коледжу Тетяна Шеїн, завідувач відділення економіки та агроекології Боярського коледжу екології і природних ресурсів Руслан Якимовський.

   За багаторічну сумлінну працю, вагомі досягнення у професійній діяльності, зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди 120-річчя університету почесною грамотою київського міського голови нагороджені: старший викладач кафедри фізичного виховання В’ячеслав Пархоменко, начальник відділу якості освіти, маркетингу та профорієнтаційної роботи Дмитро Мотринчук.

     За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів, плідну науково-педагогічну діяльність, високий професіоналізм та з нагоди 120-річчя університету подякою київського міського голови нагороджені: професор кафедри генетики, розведення та біотехнології тварин Андрій Гетя, доцент кафедри автоматики та робототехнічних систем Алла Дудник, виконувач обов’язків завідувача кафедри комп’ютерних систем і мереж Дмитро Касаткін, завідувач кафедри фізичного виховання Микола Костенко, професор кафедри молекулярної біології, мікробіології та біобезпеки Микола Лісовий, завідувач кафедри культурології Ірина Майданюк, доцент кафедри електропостачання Світлана Макаревич.

    За багаторічну сумлінну працю, вагомі досягнення у професійній діяльності, зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди 120-річчя університету подякою київського міського голови нагороджені: начальник кошторисно-договірного відділу з ремонтно-будівельних робіт Ніна Коломейць, заступник начальника планово-фінансового відділу Тетяна Костюк, заступник директора з адміністративно-господарської роботи Українського НДІ сільськогосподарської радіології Володимир Нагорний, провідний фахівець відділу міжнародних зв’язків Тетяна Нідзельська, провідний бухгалтер навчально-наукового інституту післядипломної освіти Наталія Падалко, начальник відділу соціальної роботи Віктор Потебня, провідний фахівець секретаріату вченої ради Наталія Рудь, заступник директора навчально-науково-виробничого центру «АвтоІнжиніринг» Роман Шпорт.

     За сумлінну багаторічну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток аграрної освіти і науки, підготовку висококваліфікованих фахівців, плідну науково-педагогічну діяльність та з нагоди 120-річчя університету почесною грамотою Голосіївської районної в м. Києві державної адміністрації нагороджені: старший викладач кафедри теплоенергетики Євген Антипов, доцент кафедри технології зберігання, переробки та стандартизації продукції рослинництва Сергій Гунько, доцент кафедри механізації тваринництва Віктор Ребенко, доцент кафедри аналітичної і біонеорганічної хімії та якості води Дмитро Савченко, доцент кафедри садівництва Володимир Сіленко.

     За сумлінну багаторічну працю, вагомі досягнення у професійній діяльності, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди 120-річчя університету почесною грамотою Голосіївської районної в м. Києві державної адміністрації нагороджені: провідний економіст науково-дослідної частини Світлана Більська, начальник відділу з працевлаштування випускників та видачі документів про вищу освіту Любов Жуковська, завідувач гуртожитку № 11 Валентина Журенко, провідний фахівець навчального відділу Ольга Іванова, заступник головного бухгалтера з розрахунків по заробітній платі та стипендії Ніна Карман, завідувач гуртожитку № 3 Тетяна Нагорна, двірник навчального корпусу № 10 Валентина Олійник, методист вищої категорії відділу регіонального розвитку, дистанційної освіти та заочного навчання Валентина Попик, провідний фахівець міжнародного відділу Олена Сарнацька, провідний юрист Юлія Шовкун.

     За сумлінну багаторічну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток аграрної освіти і науки, підготовку висококваліфікованих фахівців, плідну науково-педагогічну діяльність та з нагоди 120-річчя університету подякою Голосіївської районної в м. Києві державної адміністрації нагороджені: завідувач кафедри фізіології, біохімії рослин та біоенергетики Ольга Бойко, доцент кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Сергій Кідалов, доцент кафедри інтегрованого захисту та карантину рослин Оксана Сикало, доцент кафедри комп’ютерних наук Ірина Ясенова.

    За сумлінну багаторічну працю, вагомі досягнення у професійній діяльності, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди 120-річчя університету ПОДЯКОЮ Голосіївської районної в м. Києві державної адміністрації нагороджені: завідувач лабораторії кафедри технології м’ясних, рибних та морепродуктів Олександр Андрощук, штукатур ремонтно-будівельної бригади Василь Ворона, електромонтер з обслуговування і ремонту розподільчих мереж Ігор Куцел, провідний економіст планово-фінансового відділу Дмитро Сопленко, працівник відділу головного механіка Олександр Шило, завідувач лабораторії кафедри технології зберігання, переробки та стандартизації продукції рослинництва Леся Яблонська.

     За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, підготовку висококваліфікованих фахівців, плідну педагогічну діяльність та з нагоди 120-річчя університету відзнакою Міністерства аграрної політики та продовольства України нагороджені: викладач агрономічних дисциплін Заліщицького аграрного коледжу Роман Андрусик, завідувач відділення «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» Немішаївського агротехнічного коледжу Олександр Вергелес, директор Заліщицького аграрного коледжу Володимир Глова, завідувач технічного відділення, Боярський коледж екології і природних ресурсів Наталія Грицишин, доцент кафедри акушерства, гінекології та біотехнології відтворення тварин Юрій Жук, доцент кафедри інформаційних технологій та вищої математики Бережанського агротехнічного інституту Володимир Качурівський, керівник фізичного виховання Боярського коледжу екології і природних ресурсів Роман Кліх, доцент кафедри тракторів, автомобілів та біоенергосистем Олег Марус, доцент кафедри технологій виробництва молока та м’яса Микола Маценко, доцент кафедри банківської справи Олексій Муравський, викладач Бережанського агротехнічного коледжу Ганна П’єнтак, викладач Мукачівського аграрного коледжу Степанія Полюга, доцент кафедри екології агросфери та екологічного контролю Юлія Рибалко, викладач Мукачівського аграрного коледжу Аліса Улинець, доцент кафедри машиновикористання і технологій у сільському господарстві Бережанського агротехнічного інституту Олег Фльонц, викладач Бережанського агротехнічного коледжу Франія Чумарна.

    За багаторічну сумлінну працю, вагомі досягнення у професійній діяльності, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди 120-річчя університету відзнакою Міністерства аграрної політики та продовольства України нагороджені: начальник юридичного відділу Андрій Бова, заступник директора з виробничої роботи Рівненського коледжу Олег Качановський, головний бухгалтер НДГ «Ворзель» Наталія Дударенко, головний інженер Агрономічної дослідної станції Віктор Журавель, тракторист-машиніст, Великоснітинського навчально-дослідного господарства Олександр Кузуб, начальник Дзвінківського лісозаготівельного комплексу Боярської лісової дослідної станції Василь Невмержицький.

     За вагомий особистий внесок у реалізацію державної молодіжної політики, популяризацію молодіжного руху в Україні, активну громадську діяльність та відданість справі та з нагоди 120-річчя університету подякою Міністерства молоді та спорту України відзначені: заступник декана агробіологічного факультету Віталій Коваленко, директор студентського містечка Сергій Стецюк.

    За вагомий внесок у справу гарантування національної безпеки і оборони України, зразкове виконання службових обов’язків та високий професіоналізм почесною грамотою Ради національної безпеки і оборони України нагороджені: старші викладачі кафедри військової підготовки Леонід Береговський, Володимир Левченко, Олександр Максименко та Анатолій Радченко.
     Грамотою Ради національної безпеки і оборони України нагороджено завідувача філії наукової бібліотеки Олену Литовченко.

    За вагомий внесок у розвиток та пропаганду фізичної культури і спорту серед студентської молоді, професіоналізм та високі особисті досягнення у роботі відзнаками Національного олімпійського комітету України нагороджені: завідувач кафедри фізичного виховання Микола Костенко, професор Валерій Краснов, старші викладачі кафедри фізичного виховання В’ячеслав Пархоменко, Сергій Вербицький, Григорій Береза.

     За багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у розвиток аграрного сектору і сільськогосподарського виробництва, досягнення вагомих успіхів у професійній діяльності та з нагоди 120-річчя університету почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації нагороджені: оператор машинного доїння Великоснітинського навчально-дослідного господарства Наталія Медведєва, газоелектрозварник 4 розряду Великоснітинського навчально-дослідного господарства Леонід Петрашенко, провідний інженер з механізації трудомістких процесів Агрономічної дослідної станції Петро Максак, тракторист-машиніст навчально-дослідного господарства «Ворзель» Василь Шемшун, лісничий лісової дільниці Плесецького лісництва Боярської лісової дослідної станції Ігор Невгадовський, начальник відділу лісового господарства Боярської лісової дослідної станції Роман Сова.

     За ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм, сумлінне виконання посадових обов’язків та з нагоди 120-річчя університету почесними грамотами НУБіП нагороджені: начальник автотранспортного підрозділу Роман Ющенко, водій автотранспортного підрозділу Юрій Кермач.

     Подяками університету нагороджені: завідувач лабораторії діагностики транспортних засобів Сергій Степаненко, завідувач складом паливо-мастильних матеріалів Людмила Антипова, водії автотранспортного підрозділу Віктор Тетерук, Максим Самозвон, Володимир Кривенко.

Фотозвіт Геннадія Кушанова:

 

 

Олена Кабанова


Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій