Олександра Акульонок – призер Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва»

1 квітня 2018 року

     Відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з освітньої спеціальності 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» у вигляді прилюдного захисту на підсумковій науково-практичній конференції.

     Роботу конференції розпочав Дмитро Бабенко, Голова галузевої конкурсної комісії, перший проректор, професор Миколаївського НАУ. Він доповів про подані роботи на Конкурс з природничих університетів України.
     За попередніми результатами рецензування до ІІ туру пройшло 7 робіт, які набрали найбільшу кількість балів зі 100. Серед них робота студентки 4 курсу факультету тваринництва та водних біоресурсів Олександри Акульонок. Зауважимо, що після прилюдного захисту робота Олександри піднялась із 6 місця за рецензуванням до 4 за доповіддю та відповідями на запитання.

     Загалом, прилюдний захист конкурсних робіт проходив у дружній атмосфері, учасники з різних університетів активно брали участь в дискусії. Наша студентка, Олександра Акульонок, гідно представила результати досліджень, достойно відповідала на всі питання. Після виступу брала активну участь в обговоренні робіт представлених на Конкурс, демонструвала гарну підготовку зі спеціальності. Також високі знання та ерудицію у галузі тваринництва проявили студенти Пасєчко Дітріх-Володимир (ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет») та Кліндухова Інна (Сумський національний аграрний університет).

     Олександра Акульонок була нагороджена Дипломами ІІІ ступеня за перемогу у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» у 2017-2018 навчальному році від Міністерства освіти і науки України, від Національної академії аграрних наук України, від Академії наук вищої освіти України; а також отримала сертифікат учасника ІІ туру Конкурсу. А її науковий керівник Леонора Адамчук, доцент кафедри конярства і бджільництва, відзначена подякою.

Руслан Кононенко,
заступник декана факультету


Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook