У Боярській лісовій дослідній станції з’явиться сучасний зразковий деревообробний підрозділ

16 березня 2018 року

     За ініціативи Української асоціації деревообробного обладнання та Боярської лісової дослідної станції відбулась робоча зустріч, присвячена розвитку напряму глибокої переробки деревини на базі університету.

     У ході зустрічі ректор університету Станіслав Ніколаєнко, президент УАДО Ігор Мельник та його колега – технічний директор (і за сумісництвом власник компанії «MWM-KIEV») Юрій Шепелев, директори ННІ лісового та садово-паркового господарства Петро Лакида і Боярської ЛДС Анатолій Карпук розглянули проблеми, які стосуються лісової та деревообробної галузі України. Основний акцент зроблено на нестачі кваліфікованих кадрів саме деревообробного напряму та необхідності посилення практичної складової підготовки студентів спеціальності «Деревообробні та меблеві технології».

     Домовлено підписати угоду про комплексне співробітництво між асоціацією та університетом. Основним тут має стати створення на базі Боярської ЛДС зразкового деревообробного підрозділу з використанням сучасних наукових та промислових розробок.
     Ігор Мельник запевнив: УАДО готова і надалі активно підтримувати студентську молодь НУБіП. Приємна новина: започаткована минулого року стипендія від асоціації кращому студенту спеціальності «Деревообробні та меблеві технології» буде виділена і цього року – при чому вдвічі більша.

     Ректор Станіслав Ніколаєнко зі свого боку запевнив представників асоціації, що університет всіляко сприятиме розвитку співробітництва та забезпечуватиме належну підготовку фахівців для деревообробного виробництва в Україні.

Андрій Спірочкін,
доцент кафедри технологій та дизайну виробів з деревини

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook