В НУБіП стартувало підвищення кваліфікації фахівців Державного агентства рибного господарства України

13 березня 2018 року

      В університеті розпочалися чергові заняття з підвищення кваліфікації фахівців Державного агентства рибного господарства України. На навчання прибули регіональні спеціалісти і керівники із сімнадцяти областей України.

     Започаткували вишкіл начальник управління рибного господарства м. Києва та Київської області Володимир Мухін та заступник директора ННІ післядипломної освіти НУБіП України Віктор Пабат.

  

     Основна увага в їхніх виступах була зосереджена на характеристиці стану рибної галузі України, як однієї з провідних агропромислового комплексу України.
     Навчальна програма включає основи діяльності рибоохоронного патруля, регулювання використання водних біоресурсів, охорони праці, адміністративну практику, складання первинних матеріалів при виявленні порушення тощо.
     Провідними лекторами на підвищенні кваліфікації працюватимуть заступник голови Державного агентства рибного господарства України Андрій Кравченко, начальник управління оперативного реагування рибоохоронного патруля Державного агентства рибного господарства України Володимир Пономаренко, завідувач кафедри аквакультури НУБіП України Надія Вовк та інші.

     Співпраця з Державним агентством рибного господарства України дає змогу розширити бази практик та працевлаштування для студентів факультету тваринництва та водних біоресурсів, залучити фахівців галузі на навчання до університету на програми здобуття другої вищої освіти.

Марія Кулаєць,
директор ННІ післядипломної освіти

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook