теніс настільний

Заняття проходять у позанавчальний час в 25 аудиторії навчального корпусу №9

В університеті з 2000 року проводиться спартакіада "Здоров`я" серед науково-педагогічних, наукових працівників і співробітників структурних підрозділів НУБіП України до праграми якої входять змагання з тенісу настільного.

Збірна команда науково-педагогічних, наукових працівників і співробітників університету регулярно бере участь у районних і всеукраїнських змаганнях з тенісу настільного.

Спортивні досягнення

  • 2015.05 збірна команда наукових, науково-педагогічних працівників НУБіП України зайняла 1 місце на Всеукраїнській спартакіаді "Здоров`я".
  • 2013.11.20-21 Ніжинський агротехнічний інститут НУБіП України - 1 місце команда НУБіП України - Кубок НУБіП України серед науково-педагогічних, наукових працівників структурних підрозділів НУБіП України присвячених 115-річчю НУБіП України та 75-річчю кафедри фізичного виховання,  склад команди: Козупиця Сергій Іванович - завідувач кафедри трансполртних технологій та засобів у АПК (2 місце в особистому розряді) і Матюшенко Людмила - аспірант 3 року навчання кафедри  автотракторного, сільсько- і лісогосподарського машинобудування (2 місце в особистому розряді), в змішаному розряді наша команда зайняла 1 місце, фото зі змагань:

на параді відкриття змагань команди НУБіП України з тенісу настільного, міні-футболу, волейболу:

Команда університету багаторазовий переможець змагань серед науково-педагогічних працівнииків ВНЗ ІІІ-VІ р.а. розташованих на території Голосіївського району міста Києва.

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015