Опитування школярів-майбутніх юристів: чверть випускників бажають вступати в НУБіП

21 лютого 2018 року

     Київський інститут проблем управління імені Горшеніна за результатами опитування понад 1000 респондентів виявив основні джерела, з яких наші співгромадяни отримують інформацію про події в Україні. Результати: телебачення – 76,7%, друковані ЗМІ (газети, журнали) – 40,2%, спілкування з людьми (родичі, друзі, знайомі) – 25,7%, радіо – 21,1%, інтернет – 16,8%, інші – 1,3%, не цікавлюся подіями про Україну – 1,8%, важко відповісти –3,3%.

     Цікаво, що спілкування як джерело інформації визначають понад чверть респондентів. З певною похибкою ці ж джерела інформації впливають і на стан інформованості майбутніх абітурієнтів щодо потреб ринку праці, трендових спеціальностей та можливості отримати освіту відповідно обраної спеціальності у тому чи іншому навчальному закладі.

     Презентація свого навчального закладу та спеціальності студентами є ефективним засобом інформування та мотивації майбутніх абітурієнтів. По-перше, особисте спілкування – це джерело інформації високого рівня довіри. По-друге, спілкування з представником своєї вікової категорії передбачає більшу відвертість. Тому залучення студентів юридичного факультету до спілкування з потенційними абітурієнтами - один із пріоритетів кафедри цивільного та господарського права. Викладачі забезпечують методичну підтримку, планують візити до навчальних закладів, обробляють анкети та продовжують спілкування із зацікавленими у вступі до НУБіП. А якщо виникають складні питання щодо процедури вступу, на допомогу завжди прийде відповідальний секретар приймальної комісії юридичного факультету Юлія Канарик.

     Ось і минулого тижня своїм досвідом навчання на юридичному факультеті поділилися другокурсник Назар Дубовий (який анкетував одинадцятикласників 176-ї школи Дніпровського району Києва) і третьокурсниці Марина Пилипчук (яка відвідала Буківський навчально-виховний комплекс Сквирського району Київської області) та Світлана Гринь (яка побувала у Шепетівці на Хмельниччині).

     Обробка анкет показала, що кількість зацікавлених юридичним фахом складає 20-25% опитаних респондентів. Показовим є те, що абітурієнти жваво цікавляться іншими спеціальностями, по яких здійснюється підготовка в НУБіП України. Понад 70% опитаних висловили бажання отримувати інформацію за допомогою розсилки на електронну пошту.
     Ми прагнемо, щоб юридичний факультет НУБіП України став для школярів рідною домівкою, ще до того як вони прийдуть до нас студентами!

Лілія Панькова,
доцент кафедри цивільного та господарського права

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook