СЬОГОДНІ УЧЕНЬ – ЗАВТРА СТУДЕНТ: ПЕРША ЛЕКЦІЯ

13 лютого 2018 року

     Вибір професії – це складне рішення, перед яким постає кожна людина. В першу чергу це питання необхідно вирішувати випускникам шкіл. У процесі проведення профорієнтаційної роботи 13 лютого 2018 року доценти кафедри економіки підприємства ім. проф. І.Н. Романенка Чередніченко Олена Олександрівна та Гуцул Тетяна Анатоліївна відвідали середню школу І-ІІІ ступеня № 37 Голосіївського p-ну м. Києва. 

     Вони зустрілися з учнями 10-х i 11-х класів, які згідно шкільної програми вивчають дисципліну «Економіка». Під час заходу з метою підвищення інтересу випускників до отримання економічної освіти в НУБіП України була проведена лекція на тему: «Економіка в цифрах і цікавих історичних фактах», що дозволило учням на 45 хвилин стати «віртуальними» студентами.
Під час лекції відбувся жвавий діалог і цікава дискусія.

     На завершення зустрічі, учням 11 класу було запропоновано взяти участь у І турі Всеукраїнської олімпіади Національного університету біоресурсів і природокористування України, а також вони отримали запрошення на День відкритих дверей, який планується на економічному факультеті у березні цього року.
    Кафедра економіки підприємства ім. проф. І.Н.Романенка висловлює подяку за допомогу в організації лекції директору школи Вітьману Миколі Олександровичу, заступнику директора з виховної роботи Дмитренко Ользі Анатоліївні, вчителю математики та економіки Степанченко Галині Володимирівні, а також усім учителям, які допомагають розвивати співпрацю.

Гуцул Тетяна,
доцент кафедри економіки підприємства
ім. проф. І.Н.Романенка


 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook