Післядипломна освіта та практична складова навчання студентів: декани обмінялися досвідом

14 лютого 2018 року

     13 лютого на факультеті ветеринарної медицини пройшла робоча зустріч щодо післядипломної освіти та практичної складової навчання студентів, у якій взяли участь  декан факультету ветеринарної медицини Микола Іванович Цвіліховський, декан факультету тваринництва та водних біоресурсів Вадим Миколайович Кондратюк, заступник начальника навчального відділу з практичної підготовки студентів Олег Вікторович Бачинський.  До обговорення були залучені члени робочої групи по розвитку факультету ветеринарної медицини - куратори післядипломної освіти та практичної підготовки студентів Григорій Бойко та Юрій Жук.

     Микола Цвіліховський поділився досвідом щодо ведення післядипломної освіти у сфері ветеринарної медицини як за держзамовленням, так і на комерційній основі. Г.В. Бойко показав основні принципи формування державного замовлення підвищення кваліфікації фахівців ветеринарної медицини.

     В обговоренні навчального процесу Олег Бачинський і Юрій Жук  відзначили важливість практичної складової навчання студентів для обох факультетів і наголосили, що кожна кафедра повинна мати свої бази практик, особливо, що стосується магістерської підготовки.

В. Данілов
 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook