Заочне відділення

Адреса: 97517, Автономна Республіка Крим, Сімферопольський район, с.Маленьке, вул. Студентська, Кримський агропромисловий коледж, корп. 1

Тел.: (0652) 325 617

Електронна пошта: [email protected]

Завідувач відділенням:
Лєх Ірина Анатоліївна

 

Заочне відділення було створено згідно з наказом Міністерства сільського господарства УРСР за № 986 в 1956 році.
Навчання ведеться за такими спеціальностями:

  • Бухгалтерський облік (ОКР «молодший спеціаліст»)
  • Виробництво і переробка продукції рослинництва (ОКР «молодший спеціаліст»)
  • Облік і аудит (ОКР «бакалавр») 

Кількість студентів на відділенні складає 240 осіб.
Студентів нового набору знайомлять з історією коледжу, його традиціями, вивчають досвід випускників які мають досягнення на виробництві. Кожен рік дарує коледжу нових студентів, нові прізвища тих, хто, можливо, у майбутньому стане гордістю країни, майбутніми керівниками підприємств.
До послуг студентів - сучасні гуртожитки, власна їдальня, комп’ютерні класи, кабінети і лабораторії, бібліотека, читальний зал, Internet.

         

Студенти-заочники активно беруть участь у науково-методичній роботі коледжу, в громадському житті закладу: готують доповіді і виступи з ними на засіданнях науково-практичних конференцій, виконують дипломні роботи на прикладі своїх підприємств, поповнюють музей коледжу творчими роботами, виконують практичні завдання на підприємствах і представляють їх у кабінети і лабораторії коледжу. Дані, які привозять студенти зі своїх підприємств, активно використовуються на заняттях.
На заочному відділенні навчаються представники передових підприємств Криму: ДП «Морське», ДП «Таврида», ДП «Судак», ПАО «Кримська фруктова компанія», ТОВ «Пригородне» та інші. Практично на кожному підприємстві працюють наші випускники, які на виробництві використовують здобуті у коледжі знання. Адже від того, як підготовленіі люди до роботи, залежить не тільки досягнення суспільства, але і власний добробут кожного!

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook