Увага! Оголошено Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2017/2018 навчальному році!

17 грудня 2017 року

 Міністерством освіти і науки України оголошено Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2017/2018 навчальному році.

Метою конкурсу є розвиток інтелектуального потенціалу талановитої молоді; активізація та підтримка наукової роботи студентів як найважливішого фактора формування фахівців нового типу; стимулювання їх інтересу до дослідницької роботи, участі у наукових програмах, проектній, конструкторській та інших формах науково-дослідної діяльності; оволодіння ними інноваційними технологіями.
Конкурс проводиться у два тури: 
· перший – упродовж жовтня 2017 р. - січня 2018 р на рівні факультетів та ННІ НУБіП України, у рамках якого по кожній, визначеній наказом МОН України, галузі відбираються кращі, самостійно підготовлені студентські наукові роботи для участі у другому турі; 
· другий – у вищих навчальних закладах, визначених МОН України як базові, у лютому - квітні 2018 р. 
Для участі у першому турі конкурсу студент спільно з науковим керівником повинен підготувати наукову роботу з актуальних проблем у галузях знань, спеціальностей (спеціалізацій), з яких проводиться конкурс, є пошуковою за своїм характером, впроваджена у виробництво або застосована у навчальному процесі, не має відзнак НАН України та органів державної влади.
Студентська наукова робота має бути підготовлена відповідно до вимог положення про конкурс. Разом з роботою подаються заповнені відомості про її авторів (не більше двох авторів).
З організаційними документами, порядком проведення та умовами конкурсу можна ознайомитись за посиланнями, наведеними нижче.
З питань підготовки документів на конкурс звертатись до науково-організаційного відділу НДЧ (кім. 215, навч. корпус № 3, тел.: 527-81-54).

НАКАЗ НУБІП УКРАЇНИ ПРО КОНКУРС

ДОДАТОК 1

ДОДАТОК 2 

Запрошуємо до участі всіх бажаючих!!!

Науково-дослідна частина

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook