Організований початок навчального року – в центрі уваги ректорату

4 вересня 2017 року

4 вересня під головуванням Станіслава Ніколаєнка відбулося засідання ректорату. Стартував новий навчальний рік, який фактично розпочався із серпневого засідання вченої ради, вчених рад факультетів та ННІ, відзначення Дня знань. Сьогодні ж розпочався навчальний процес. І головне завдання для науково-педагогічного колективу, студентства – організовано приступити до занять.

 
Перед університетом знову постали нові економічні виклики: відбувається перерахунок заробітної плати для науково-педагогічних працівників, а це означає підвищення навантаження на наш спеціальний фонд. Ректор доручив економічній і бухгалтерським службам зробити відповідні розрахунки та внести пропозиції.
 
На поточному тижні заплановані засідання Ради ректорів та Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України, присвячені правилам прийому до ВНЗ на 2018 рік. 7 вересня відбудеться спортивне свято, присвячене 60-річчю університетської спартакіади «Здоров’я» та науково-методичний семінар для молодих педагогів. У п’ятницю заплановано провести урочисте відкриття меморіальної дошки архітектору Дяченку, який проектував кілька будівель навчальних корпусів НУБіП.
 
Проректор з навчальної і виховної роботи Сергій Кваша зупинився на графіку навчального процесу і розкладі занять. Протягом тижня-двох він буде узгоджений. Дискусію викликала пропозиція запровадити тривалу перерву після третьої пари – на 30-40 хвилин, аби викладачі та студенти мали обідню перерву. Рішення з цього приводу буде прийнято після обговорення зі студентським самоврядуванням та профспілковими організаціями. 
 
Учений секретар Оксана Барановська проінформувала про зміни у графіку проведення засідань вченої ради. Проведені консультації та об’єктивні причини спонукають перенести день, в який збиратиметься університетський керівний орган. Відтепер засідання вчених рад проходитимуть в четверту середу місяця.
 
Проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародної діяльності та розвитку Вадим Ткачук розповів про візити до НУБіП іноземних науковців і експертів з США, Ізраїлю та Бразилії, які поділяться передовими знаннями в овочівництві, управлінні аграрним виробництвом. Репортажі з їхніх лекцій шукайте на офіційному сайті ближчим часом.
 
Турботу студентів і батьків з приводу гарячого водопостачання в гуртожитках передав директор студмістечка Сергій Стецюк. Завідувач господарським відділом Володимир Дудченко вкотре акцентував увагу, що університет не отримує гарячу воду від постачальників, які досить тривалий час проводять випробування комунікаційних мереж. Ректор доручив Сергію Стецюку та Володимиру Дудченку спільно з керівниками профспілкових організації Ростиславом Тарасенком та Олексієм Муравським підготувати на направити відповідне звернення до Київського міського голови Віталія Кличка.
 
Перший проректор Ігор Ібатуллін акцентував увагу на прийомі до аспірантури і докторантури. На наступному тижні комісія продовжить перевірку кафедр, їхню готовність до навчального року.
 
Підбиваючи підсумки, ректор Станіслав Ніколаєнко дав ряд доручень. Сергію Кваші – організовано розпочати навчальний семестр, надавати допомогу Студентській організації при проведенні виборів її керівництва, збільшити охоплення студентів заняттями спортом, організувати проходження медогляду для студентів, провести засідання оргкомітету з підготовки та відзначення 120-річчя університету. Вадиму Ткачуку – провести перерахунки заробітної плати, вартості проживання в гуртожитках та навчання, направити до Міністерства освіти і науки листа щодо виділення додаткових коштів на комунальні послуги.
 
Ректорат розглянув і інші питання життєдіяльності університету.
 
Денис Рудень
 
Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій