Випускник-енергетик Мирогощанського аграрного коледжу Сергій Чорнобай обрав для подальшого навчання НУБіП України

22 липня 2017 року

 Мирогощанський агроколедж має тісні зв’язки з ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження з підготовки кадрів вищої кваліфікації та підготовки інженерів-енергетиків. Кожного року до НУБіП вступає зо два десятка молодих талантів, які демонструють на вступі досить високі знання. Одним із вступників 2017 року є Сергій Чорнобай.

- Що подобається в навчанні?
 
- Улюблені предмети «Освітлення» та «Електромонтаж». Маю високий середній бал. Під час навчання в коледжі отримав хорошу базу знань і хочу продовжити навчання у вищому навчальному закладі. 
 
- Звідки дізнався про НУБіП України?
 
- Від друзів, які навчаються в університеті. Потім вже більш конкретно отримав відповіді на питання про навчання, практичну підготовку від викладачів університету, які приїздили до нас в коледж.
 
- Чому обрав ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження? 
 
- Хочу навчатися за спеціальністю «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (Енергетика та електротехнічні системи в АПК)». Вибір підтвердив для себе під час навчальних практик у різних підприємствах і фермерських господарствах, з якими співпрацює наш коледж.

- Які плани на майбутнє?
 
- Моє бажання – отримати якісну освіту. Вважаю, що отримавши спеціальність в галузі електроенергетики, буду мати хороші перспективи працевлаштування після закінчення вишу та зможу на практиці застосувати набуті навички та знання.
 
Розмовляла старший викладач кафедри електроприводу та електротехнологій
Тетяна Книжка 
 
Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook