Команда екологів гідно представила НУБіП України на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з напряму «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування»

3 травня 2017 року

    З 24 по 26 квітня 2017 року у Одеському державному екологічному університеті проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування». У олімпіаді приймали участь 48 ВНЗ України в загальній кількості 110 учасників. Всі вищі навчальні заклади були поділені на дві категорії: вузи з технічним та класичним напрямами.

      За результатами проведеної олімпіади в індивідуальному заліку студентка Могила Аліна Віталіївна посіла ІІ-ге місце серед учасників олімпіади за класичним напрямом, а команда з НУБіП України у складі студенток 4-го курсу факультету захисту рослин, біотехнологій та екології: Могили Аліни Віталіївни, Сахно Дарини Олександрівни та Бойко Марини Юріївни зайняла також почесне ІІ-ге місце.     Вітаємо учасників олімпіади з перемогою та бажаємо подальших наукових звершень!

Лєна Качановська, 
асистент кафедри екології агросфери
та екологічного контролю 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook