Факультет ветеринарної медицини запросив на навчання випускників Олександрійського технікуму Білоцерківського національного аграрного університету

29 листопада 2016 року

Доцент кафедри хірургії ім. акад. І. О. Поваженка НУБіП України Куліда Марія Анатоліївна 22 листопада 2016 року провела профорієнтаційну роботу у Олександрійському технікумі Білоцерківського національного аграрного університету Кіровоградської області щодо вступу у 2017 році на навчання до НУБіП України і, зокрема, на спеціальність «Ветеринарна медицина», згідно наказу ректора № 970 від 07.10.2016 року «Про вдосконалення профорієнтаційної роботи в НУБіП України».


Доц. Куліда М.А. з викладачем хірургії та анатомії Олександрійського технікуму Заражко Валерієм Олексійовичем

Керівництво навчального закладу разом із студентами 4 курсу із задоволенням провели таку зустріч. У зустрічі прийняли участь студенти випускного курсу у кількості 105 осіб та викладачі відділення.

У рамках профорієнтаційної роботи проведена зустріч із директором коледжу Бодяко Олександром Івановичем та заступником директора з навчальної роботи  Соловйовою Тетяною Іванівною та провідними фахівцями відділення ветеринарної медицини.

Куліда М.А. представила презентацію про НУБіП України та факультет ветеринарної медицини, були роздані буклети з правилами прийому до НУБіП України і роз’яснені усі положення вступу, і, зокрема, на спеціальність «Ветеринарна медицина» у відповідності до вимог нової редакції «Закону України про вищу освіту», газету «PUNCTUM OPTIMUM», яку готують студенти факультету, буклети факультету та університету, календарики тощо.


Під час свого виступу доц. Куліда М.А. особливий акцент зробила на перевагах навчання в НУБіП України і зазначила, що набір на базі молодшого спеціаліста буде відбуватись за освітнім ступенем «Магістр», а також на складові у підготовці фахівців спеціальності «Ветеринарна медицина». Перш за все – це кадровий потенціал (професорсько-викладацький склад), який на факультеті ветеринарної медицини НУБіП України найпотужніший у порівнянні з іншими факультетами ветеринарної медицини України і налічує 32 професори (з них 1 – Герой України, 6 академіків та членів-кореспондентів НАН та НААН України), більше 50 доцентів. Друге – це навчально-методичне, матеріально-технічне забезпечення навчального процесу та практична підготовка, яка на факультеті ветеринарної медицини на досить високому рівні. Викладачі факультету ветеринарної медицини НУБіП України є авторами більшості підручників, посібників та монографій, які видаються під грифом Міністерства освіти і науки України. В структурі університету є чотири навчально-дослідні господарства, де студенти проходять практичну підготовку. Можливість стажування та проходження практичної підготовки за кордоном також надається. Третє – це культурно-виховна та спортивно-масова робота, яка в НУБіП України та факультеті ветеринарної медицини на найвищому рівні. Студенти факультету ветеринарної медицини постійно займають перші та призові місця у спортивних змаганнях та творчих конкурсах (Краса НУБіП України, «Голосіївська весна» тощо).


   
Доц. Куліда М.А. з викладачем хірургії та анатомії Олександрійського технікуму Заражко Валерієм Олексійовичем  у навчальній аудиторії

В.о. завідувача кафедри хірургії ім. акад. І. О. Поваженка М. Малюк

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015