Підвищення кваліфікації начальників і заступників начальників головних управлінь ветеринарної медицини в областях та містах України

21 лютого 2016 року
НУБіП України

 З 15 по 26 лютого 2016 року згідно плану-графіка підвищення кваліфікації керівних працівників і спеціалістів агропромислового комплексу України, затвердженого Міністерством аграрної політики та продовольства України від 30.12.2015р. за № 37–18–2-13/21194 на факультеті ветеринарної медицини НУБіП України разом з ННІ післядипломної освіти розпочали роботу курси підвищення кваліфікації лікарів ветеринарної медицини, а саме начальники і заступники начальників головних управлінь ветеринарної медицини в областях та містах України.

Навчально-тематична програма підвищення кваліфікації включає чотири тематичні розділи:

1. Завдання і потреби ветеринарної медицини в сучасних умовах. Інформаційні технології у ветеринарній медицині.
2. Організаційне і законодавче забезпечення діяльності ветеринарної медицини. Порядок видачі ветеринарних документів. Запобігання і протидії проявам корупції.
3. Державний контроль за об’єктами санітарних заходів. НАССР як превентивна система щодо безпеки харчових продуктів.
4. Сучасні підходи до забезпечення стабільної екологічної та епізоотологічної ситуації в Україні. Організація лікувально-профілактичних заходів при хворобах заразної та незаразної етіології.

Координатор післядипломної освіти на факультеті ветеринарної медицини НУБіП України, к.вет.н., доцент Бойко Г.В. в розрізі занять провів профорієнтаційну роботу серед слухачів. Їх як роботодавців було ознайомлено з особливостями вступу 2016 року на факультет ветеринарної медицини та перевагами навчання в нашому університеті. А також наголошено про можливість вступу до університету на програми перепідготовки з наданням другої вищої освіти та магістерські програми які функціонують в ННІ післядипломної освіти.

 

Координатор підвищення кваліфікації на факультеті ветеринарної медицини НУБіП України,кандидат ветеринарних наук, доцент  Бойко Г.В.
Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook