До відома випускників освітньої програми «Бакалавр» 2015р.

10 липня 2015 року

Шановні випускники!


Рішенням Акредитаційної комісії  МОН України від 30 червня 2015 р. Національний університет біоресурсів і природокористування України отримав ліцензію на підготовку фахівців за магістерською програмою «Прикладна економіка».
Вченою радою НУБіП України від 10.07.2015 р. внесено зміни до Правил прийому до університету на 2015 р. Зокрема, оголошено набір в магістратуру на денне відділення економічного факультету на 2015/2016 н. р. за галуззю знань
"Специфічні категорії", спеціальність 8.000011 - «ПРИКЛАДНА ЕКОНОМІКА».
Прийом на магістерську програму здійснюється на базі освітньої програми «Бакалавр» здобутого за будь-яким напрямом підготовки за кошти фізичних (юридичних) осіб за умови успішного проходження додаткових вступних випробувань з урахуванням середнього бала диплома бакалавра.
Термін навчання становить 1,5 роки.
Прийом документів буде здійснювати з 20.07.2015 р. по 10.08.2015 р.
Вступні випробування за окремим розкладом: економічна теорія та іноземна мова.
Магістр за спеціальністю «Прикладна економіка» готується для соціально-економічної, організаційно-управлінської, аналітичної діяльності в галузі прикладних проблем у сфері управління економікою в умовах постійної зміни. Він здатний розробляти і реалізовувати управлінські рішення в області аграрного бізнесу на внутрішньому і зовнішніх ринках з використанням економіко-математичних методів аналізу, прогнозування та моделювання.

 

Після завершення навчання випускники-магістри зможуть працювати на посадах:

 

А. Як державний службовець у міністерстві:

  • експерт з питань формування державних програм соціально-економічного розвитку; економіст з прогнозування розвитку національної економіки; фахівець із стратегічного управління проектами та державними програмами; експерт міжнародних і державних проектів; фахівець з індикативного планування; консультант з питань економічної безпеки. в обласній адміністрації, управлінні містом:

  • фахівець-аналітик з дослідження соціально-економічної ситуації в регіоні; фахівець з формування регіональних цільових програм; економічний радник у системі місцевих та регіональних державних адміністрацій; експерт державних та регіональних проектів; фахівець-дослідник регіональних відділень Антимонопольного комітету України.

Б. Як бізнес-фахівець:

  • у фінансових і підприємницьких структурах; фінансовий аналітик у банку, страховій компанії; консультант-аналітик у проектних організаціях і науково-дослідних інститутах; консультант-аналітик з економічних питань в консалтингових організаціях і т.д.

За більш детальною інформацією звертатися на кафедру глобальної економіки (308 ауд., навч. корпус №10) чи деканат економічного факультету НУБіП України (тел. 527-85-40, 527-85-43).

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook