Анотовані покажчики дисертаційних робіт

           Щороку наукова бібліотека, спільно із відділом наукової атестації, готує анотовані покажчики дисертаційних робіт, що наявні у фонді наукової бібліотеки.

Систематизовані за галузями знань, ці видання є орієнтиром для науковців-початківців для вивчення стану обраної для дослідження проблеми. Водночас вони є корисними і для зрілих дослідників у разі потреби проаналізувати та систематизувати результати вже зробленого дослідження.

Тож анотовані покажчики можуть бути корисними путівниками для всіх, хто захоче дізнатися, про що йде мова в дисертаційних роботах, захищених у спеціалізованих вчених радах НУБіП України.

 

Анотований покажчик дисертаційних робіт (за 2013-2014 рр.) українською, російською та англійською мовами, що наявні у фонді наукової бібліотеки НУБіП України. Частина 1 / уклад.: Т.С. Кіщак, І.І. Ібатуллін, С.М. Грищенко, Л.К. Сідько ; за заг. ред. СМНіколаєнка. – К. : ЦП «Компринт», 2015. – 384 с.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анотований покажчик дисертаційних робіт (за 2013-2014 рр.) українською, російською та англійською мовами, що наявні у фонді наукової бібліотеки НУБіП України. Частина 2 / уклад.: Т.С. Кіщак, І.І. Ібатуллін, С.М. Грищенко, Л.К. Сідько ; за заг. ред. С. М. Ніколаєнка. – К. : ЦП «Компринт», 2015. – 411 с.

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 


    Анотований покажчик дисертаційних робіт (за 2011-2012 рр.) : українською, російською та англійською мовами, що наявні у фонді наукової бібліотеки НУБіП України. Частина 1 / уклад.: І. І. Ібатуллін, В. А. Грищенко, Т. С. Кіщак, С. М. Грищенко, Л. М. Артюх ; за заг. ред. І. І. Ібатулліна. – К. : ЦП «Компринт», 2014. – 496 с.

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

    Анотований покажчик дисертаційних робіт (за 2011-2012 рр.) : українською, російською та англійською мовами, що наявні у фонді наукової бібліотеки НУБіП України. Частина II / уклад.: І. І. Ібатуллін, В. А. Грищенко, Т. С. Кіщак, С. М. Грищенко, Л. М. Артюх ; за заг. ред. І. І. Ібатулліна. – К. : ЦП «Компринт», 2014. – 386 с.

 
 

 

 

 

 

 

   

 

 

 


       Анотований покажчик дисертаційних робіт (за 2009-2010 рр.) : українською, російською та англійською мовами, що наявні у фонді наукової бібліотеки НУБіП України / уклад.: В. К. Сидоренко, В. А. Грищенко, Т. С. Кіщак, Л. К. Сідько ; за заг. ред. Д. О. Мельничука. – К. : ЦП «Компринт», 2013. – 623 с.


 

 

 

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)