Факультет конструювання та дизайну чемпіони 67-ї спартакіади студентів НУБіП України з шахів

28 квітня 2024 року
  24 квітня 2024 року у четвертому корпусі НУБіП України проходили змагання серед студентів з шахів.
  У змаганнях взяли участь 12 факультетів і ННІ нашого університету. Серед них збірні факультетів та ННІ: гуманітарно-педагогічного; землевпорядкування; тваринництва та водних біоресурсів; інформаційних технологій; аграрного менеджменту; механіко-технологічного; агобіологічного; ветеринарної медицини; конструювання і дизайну; агробіологічного; енергетики, автоматики і енергозбереження; економічного і харчових технологій та управління якістю продукції АПК.
 
  Змагання проводилися за круговою системою, при якій кожна команда зіграла з кожною. Формат турніру: бліц 5 хвилин кожному учаснику. Команди грали дуже професійно і зважено, намагалися перебороти противника розумово і психологічно. З першого ж туру тривала запекла боротьба. Кожен учасник проявляв максимальну майстерність і жагу до перемоги, адже один необережний хід вартував очок.
 
  Останній тур змагань зібрав велику кількість вболівальників та глядачів, адже два факультети мали однакову кількість очок. Обидві команди конструювання та дизайну і економічного мали у складі досвідчених шахістів, боролися тільки за перемогу і демонстрували надзвичайну шахову тактику, знання теорії і психологічну підготовку. Доля чемпіонського кубку вирішилася між капітанами команд на першій дошці, де команда факультету конструювання та дизайну виявилася більш досвідчиною.
  Палка підтримка вболівальників додавала наснаги і впевненості гравцям, які віддячили гостям чудовою грою.
 

  Перемогу і чемпіонський кубок здобув факультету конструювання і дизайну.

Срібними призерами стали шахісти економічного факультету.

Бронзу завоювала команда ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження.

 

Вітаємо призерів і переможців змагань!

 
Віталій МИРОШНІЧЕНКО,

доцент кафедри фізичного виховання 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook