Представники бізнесу діляться досвідом із майбутніми управлінцями

27 квітня 2024 року
  У рамках дисципліни «Операційний менеджмент», викладання якої забезпечують викладачі кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту: член-кореспондент НАН України, доктор економічних наук, професор Шинкарук Лідія Василівна та кандидат економічних наук, доцент Власенко Тетяна Олексіївна з гостьовою лекцією на тему «Виробництво в умовах воєнного стану: проблеми і нові можливості» було запрошено директора компанії «AGRICO» – лідера з виробництва насіннєвої картоплі в Україні Гордійчука Миколу Павловича.

  Даний захід розкрив низку важливих питань, що стосуються розвитку аграрної галузі в Україні та майбутніх перспектив. Ця зустріч стала знаковою подією для студентів 3 курсу факультету аграрного менеджменту, адже вона відкрила двері до світу українського агросектора, його ролі в економіці країни, а також до викликів та можливостей, з якими стикаються українські аграрії в умовах війни.

 

  Першочергово, зустріч дозволила висвітлити значення сектора агропромисловості для України, де компанія «AGRICO» відіграє ключову роль у цьому контексті. За більше як десять років її існування, вона стала лідером на ринку картоплі, забезпечуючи якісну насіннєву картоплю відомого походження для українських фермерів. Не лише постачаючи картоплю з Нідерландів, компанія також активно вирощує цю культуру на власних полях в Україні. На заході також обговорювалися важливі питання війни та викликів, з якими ми стикаємося сьогодні. Але разом з тим було висвітлено і нові можливості для нашого народу, що лежать перед нами. Сучасний світ відкриває безліч перспектив для розвитку не лише агропромисловості, а й інших галузей. Говорячи про це, неможливо не згадати проєкт «PAPAS», який був реалізований компанією «AGRICO», консультування щодо виконання проєкту було надано викладачами кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту Шинкарук Лідією Василівною та Власенко Тетяною Олексіївною. Ця торгова марка стала своєрідним символом якості та доступності картоплі для кожного українського споживача.

  І, звичайно ж, не можна обійти увагою важливість навчання та освіти в цій справі. Моя участь в заході, як студентки Національного університету біоресурсів і природокористування України, дозволила мені побачити, яке велике значення має вища освіта в підготовці майбутніх менеджерів для агропромислового сектору. Навчання в НУБіП не лише надає студентам необхідні знання та навички для розвитку в аграрній справі, але й створює можливості для збагачення досвіду через практичні заняття та проекти співпраці з відомими компаніями, як «AGRICO».

  

  В цілому, захід вразив своєю інформативністю та заохотив думати про майбутнє агропромислового сектору в Україні. Розмови про нові можливості, виклики та перспективи стали джерелом натхнення для мене, як для молодого фахівця. Ми живемо в часи великих змін, і тільки разом, об’єднавшись та використавши нові можливості, ми зможемо досягти значних досягнень у сфері сільського господарства та в цілому - у розвитку нашої країни.

Вікторія СІДЕНКО,
студентка 3 курсу 3 групи

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook