Відчуй атмосферу НУБіП: День відкритих дверей, що змінює життя

19 квітня 2024 року

   Визначитися з майбутньою професією – це значить вибрати свій шлях і покликання на багато років вперед. І такий вибір особливо складний не тільки для молодих людей, які закінчують коледж, але і для їхніх батьків. Вибираючи свій ЗВО, випускникам важливо побачити всі переваги навчального закладу, оцінити серйозність підходу до освітнього процесу і подальші можливості особистісного розвитку, а також перспективи своєї реалізації як майбутнього професіонала в обраній сфері діяльності.

 
  18 квітня 2024 р. НУБіП України знову гостинно відкрив свої двері і провів черговий "День відкритих дверей" для випускників коледжів.

  З вітальним словом, перед численною аудиторією зацікавлених в отриманні якісної вищої освіти, виступив ректор НУБіП України, академік Національної академії педагогічних наук України та Національної академії аграрних наук України, доктор педагогічних наук, професор Станіслав Ніколаєнко. Він представив університет, його історію і видатних випускників, досягнення і статус, охарактеризував можливості подальшого працевлаштування випускників, переваги навчання в НУБІП України, а також матеріально-технічну базу.

  Інна Савицька, декан гуманітарно-педагогічного факультету, ознайомила майбутніх абітурієнтів зі структурою факультету, де створені умови для самореалізації та професійного самовизначення студентів і численні можливості для студентської молоді.

 
  Всім присутнім була надана можливість не просто візуально познайомитися з університетом, а й задати питання керівництву, викладачам і сьогоднішнім студентам, дізнатися про актуальні освітні програми, умови прийому і навчання, відчути атмосферу навчального закладу, щоб визначитися з вибором майбутньої професії.

 
  День відкритих дверей - більше, ніж захід з профорієнтації, це можливість познайомитися з внутрішнім світом університету на власні очі.. Випускники коледжів оцінили сучасну інфраструктуру вишу та відчули, як це - бути частиною університетського життя, насиченого новими знаннями, подіями, активностями та цікавими зустрічами

Асистент кафедри англійської мови

для технічних та агробіологічних спеціальностей

Тетяна Вознюк

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook